PIAST JABŁONNA | Klasa B

PIAST JABŁONNA

PIAST JABŁONNA

Adrian Anders
data urodzenia: 20.10.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Bajonczak
data urodzenia: 17.01.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Bartkowiak
data urodzenia: 11.04.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Guzek
data urodzenia: 24.02.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Haraszczak
data urodzenia: 01.12.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Eryk Iks
data urodzenia: 01.02.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tobiasz Jaskulski
data urodzenia: 01.12.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Jurga
data urodzenia: 08.07.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Konieczny
data urodzenia: 20.08.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dominik Kramski
data urodzenia: 24.11.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Filip Lepa
data urodzenia: 15.09.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Matuska
data urodzenia: 23.06.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krystian Nadobnik
data urodzenia: 07.07.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Włodzimierz Nitschke
data urodzenia: 22.06.1976
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Pajchrowski
data urodzenia: 28.02.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Pajchrowski
data urodzenia: 21.05.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Artur Pokrzywiński
data urodzenia: 11.09.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Prządka
data urodzenia: 05.08.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Repich
data urodzenia: 20.01.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Sienkiewicz
data urodzenia: 16.06.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Taciak
data urodzenia: 09.05.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Waśkowiak
data urodzenia: 28.07.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Wojciechowski
data urodzenia: 21.09.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Wojt
data urodzenia: 30.01.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Wojtkowiak
data urodzenia: 31.08.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Woźniak
data urodzenia: 26.03.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Siedlce: Klasa B 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 JUTRZENKA CEGŁÓW 5 12
2 GRODZISK KRZYMOSZE 5 12
3 KSS PROMNIK GOŃCZYCE 5 12
4 AMAZONKA WIŚNIEW 5 10
5 ŚWIT BARCZĄCA 4 9
6 PŁOMIEŃ II DĘBE WIELKIE 5 9
7 NIWA TĘCZKI 5 8
8 ULKS GOŁĄBEK 4 7
9 BŁĘKITNI STOCZEK 5 7
10 PODLASIE II SOKOŁÓW PODLASKI 5 6
11 NOJSZEWIANKA DOBRE 5 6
12 KORONA OLSZYC 5 1
13 BTS VERIFIS WYROZĘBY 5 0
14 STRZELEC CHODÓW 5 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności