Piast Białystok | Klasa okręgowa

Piast Białystok

Piast Białystok

Patryk Augustynowicz
data urodzenia: 25.03.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Boguszewski
data urodzenia: 18.12.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Borowski-beszta
data urodzenia: 29.12.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Cichoń
data urodzenia: 28.11.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Ciwoniuk
data urodzenia: 22.06.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Emil Czarnowski
data urodzenia: 05.04.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Konrad Dojlidko
data urodzenia: 30.03.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Frąckiel
data urodzenia: 03.09.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Grelecki
data urodzenia: 06.06.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Grzanka
data urodzenia: 04.08.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Jakimiuk
data urodzenia: 10.07.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Kasperowicz
data urodzenia: 11.08.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Kateusz
data urodzenia: 03.09.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Konrad Kowalko
data urodzenia: 17.03.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Eryk Kozioł
data urodzenia: 20.05.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Kulfan
data urodzenia: 22.03.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Leszczyński
data urodzenia: 25.01.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Łaszczuk
data urodzenia: 24.07.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Narewski
data urodzenia: 11.02.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Oświeciński
data urodzenia: 23.01.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Piotrowski
data urodzenia: 29.04.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Rutkowski
data urodzenia: 16.01.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Cezary Sieńko
data urodzenia: 29.12.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Emil Warpachowski
data urodzenia: 28.03.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Wojno
data urodzenia: 29.06.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Zalewski
data urodzenia: 18.11.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Żamojda
data urodzenia: 24.04.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Siedlce: Klasa okręgowa 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 FENIX SIENNICA 2 6
2 TYGRYS HUTA MIŃSKA 1 3
3 HUTNIK HUTA CZECHY 1 3
4 ORZEŁ UNIN 1 3
5 ZRYW SOBOLEW 1 3
6 MKS MAŁKINIA 1 3
7 PŁOMIEŃ DĘBE WIELKIE 1 1
8 WILGA MIASTKÓW KOŚCIELNY 2 1
9 JASTRZĄB ŻELISZEW 0 0
10 JABŁONIANKA JABŁONNA LACKA 0 0
11 MIEDZANKA MIEDZNA 1 0
12 NAPRZÓD SKÓRZEC 1 0
13 MAZOVIA II MIŃSK MAZOWIECKI 1 0
14 WEKTRA ZBUCZYN 1 0
15 VICTORIA KAŁUSZYN 1 0
16 CZARNI WĘGRÓW 1 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności