PGE GKS Bełchatów | Druga liga

GKS Bełchatów SA

PGE GKS Bełchatów

Bartłomiej Bartosiak
data urodzenia: 26.02.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mikołaj Bociek
data urodzenia: 12.11.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Czajkowski
data urodzenia: 27.02.1995
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Artur Golański
data urodzenia: 25.04.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Grolik
data urodzenia: 22.03.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mikołaj Grzelak
data urodzenia: 20.06.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Kocyła
data urodzenia: 23.07.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Lenarcik
data urodzenia: 21.03.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mariusz Magiera
data urodzenia: 25.08.1984
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Konrad Matuszewski
data urodzenia: 23.03.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Michalak
data urodzenia: 18.08.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Michalski
data urodzenia: 17.05.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Niźnik
data urodzenia: 31.05.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wiktor Putin
data urodzenia: 26.02.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Rachwał
data urodzenia: 27.01.1981
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Ryszka
data urodzenia: 26.01.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Sierczyński
data urodzenia: 12.04.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Stolarczyk
data urodzenia: 04.05.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Szymorek
data urodzenia: 04.11.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Emile laurent diokel Thiakane
data urodzenia: 17.11.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Hubert Tylec
data urodzenia: 25.02.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krystian Wojtczyk
data urodzenia: 27.06.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Zdybowicz
data urodzenia: 10.01.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Druga liga 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 STAL RZESZÓW S.A. 9 19
2 GÓRNIK ŁĘCZNA S.A. 9 18
3 RESOVIA RZESZÓW 9 17
4 GARBARNIA KRAKÓW 9 16
5 MKS ZNICZ PRUSZKÓW 9 16
6 BYTOVIA BYTÓW 9 15
7 WIDZEW ŁÓDŹ SA 9 15
8 ZKS OLIMPIA ELBLĄG 9 15
9 BŁĘKITNI STARGARD 9 15
10 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 9 14
11 KKS LECH II POZNAŃ 8 13
12 MKP POGOŃ SIEDLCE 9 12
13 ELANA TORUŃ 9 11
14 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 9 8
15 GÓRNIK POLKOWICE 8 7
16 STAL STALOWA WOLA P.S.A. 9 5
17 KS LEGIONOVIA 9 3
18 GRYF WEJHEROWO WKS 9 2
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności