PASJA KLEOSIN | Klasa A

PASJA KLEOSIN

PASJA KLEOSIN

Karol Choiński
data urodzenia: 06.10.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Ciulkin
data urodzenia: 20.12.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Ciulkin
data urodzenia: 15.11.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Cudowski
data urodzenia: 23.01.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sławomir Dobreńczyk
data urodzenia: 13.08.1971
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Dobreńczyk
data urodzenia: 26.03.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Norbert Doroszkiewicz
data urodzenia: 01.12.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Karol Dudziński
data urodzenia: 05.01.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Horodeński
data urodzenia: 06.12.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Jakończuk
data urodzenia: 07.02.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Janczewski
data urodzenia: 18.04.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Jaszczołt
data urodzenia: 29.09.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Jedliński
data urodzenia: 15.02.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Korzunowicz
data urodzenia: 18.02.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Maksymuk
data urodzenia: 20.02.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Mantiuk
data urodzenia: 15.08.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Nieczaj
data urodzenia: 21.05.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Karol Niesterowicz
data urodzenia: 23.03.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Hubert Pianka
data urodzenia: 21.05.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Radecki
data urodzenia: 05.06.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Radzymiński
data urodzenia: 08.12.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Repnik
data urodzenia: 18.07.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Sokół
data urodzenia: 25.01.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Arkadiusz Szczęsny
data urodzenia: 28.10.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Średziński
data urodzenia: 04.01.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jędrzej Woźniel
data urodzenia: 25.03.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Płock: Klasa A 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 BZURA CHODAKÓW 4 10
2 BŁĘKITNI GĄBIN 4 10
3 WICHER CIESZEWO 4 9
4 ULKS CIÓŁKOWO 4 6
5 GKS GÓRA 4 6
6 SPÓJNIA MAŁA WIEŚ 4 6
7 MAZOWIA SŁUBICE 4 6
8 ZORZA SZCZAWIN K. 4 6
9 WISŁA GŁÓWINA SOBOWO 4 4
10 POLONIA RADZANOWO 4 3
11 SZOPEN SANNIKI 4 3
12 WISŁA NOWY DUNINÓW 4 1
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży