OTMĘT FKS KRAPKOWICE | Klasa B

OTMĘT FANS KLUB SPORTOWY

OTMĘT FKS KRAPKOWICE

Piotr Adamek
data urodzenia: 18.04.1980
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Radosław Broniewicz
data urodzenia: 09.06.1980
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Bujak
data urodzenia: 08.03.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Cebula
data urodzenia: 24.10.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Chmielewski
data urodzenia: 04.07.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Dahms
data urodzenia: 08.07.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Fuks
data urodzenia: 18.12.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Gajowy
data urodzenia: 10.01.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Kimmel
data urodzenia: 03.11.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Kołodziej
data urodzenia: 29.06.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Kruk
data urodzenia: 19.04.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Mutke
data urodzenia: 07.10.1971
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Myśluk
data urodzenia: 16.04.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Najwer
data urodzenia: 10.09.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Nowak
data urodzenia: 14.04.1980
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Ochlast
data urodzenia: 30.12.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Denis Opioła
data urodzenia: 24.07.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Orłowski
data urodzenia: 08.01.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartłomiej Rychter
data urodzenia: 07.05.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Szczudrawa
data urodzenia: 22.01.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Szenowski
data urodzenia: 14.07.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Andrzej Szołtysik
data urodzenia: 08.11.1970
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Wistuba
data urodzenia: 02.03.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Wronka
data urodzenia: 02.12.1982
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Alan Wymysłowski
data urodzenia: 10.04.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Siedlce: Klasa B 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 ŚWIT BARCZĄCA 1 3
2 AMAZONKA WIŚNIEW 1 3
3 KSS PROMNIK GOŃCZYCE 1 3
4 PŁOMIEŃ II DĘBE WIELKIE 1 3
5 BŁĘKITNI STOCZEK 1 3
6 NOJSZEWIANKA DOBRE 1 3
7 NIWA TĘCZKI 1 1
8 KORONA OLSZYC 1 1
9 BTS VERIFIS WYROZĘBY 1 0
10 JUTRZENKA CEGŁÓW 1 0
11 GRODZISK KRZYMOSZE 1 0
12 ULKS GOŁĄBEK 1 0
13 PODLASIE II SOKOŁÓW PODLASKI 1 0
14 STRZELEC CHODÓW 1 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności