Osadnik Myślibórz | Klasa okręgowa

Osadnik Myślibórz

Osadnik Myślibórz

Brajan Czarkowski
data urodzenia: 10.07.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Robert Dudek
data urodzenia: 06.10.1983
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Górny
data urodzenia: 15.06.2000
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Dominik Jaśkiewicz
data urodzenia: 21.02.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Kowalczyk
data urodzenia: 07.09.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Kowalski
data urodzenia: 05.01.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Kwapis
data urodzenia: 21.03.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Kwapis
data urodzenia: 22.06.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Kwapis
data urodzenia: 02.06.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Małowiecki
data urodzenia: 04.02.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Myszkowski
data urodzenia: 13.12.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jarosław Norsesowicz
data urodzenia: 13.03.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Nowak
data urodzenia: 11.07.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Okuniewski
data urodzenia: 04.06.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Paszkiewicz
data urodzenia: 15.10.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Pikosz
data urodzenia: 01.04.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Piorun
data urodzenia: 27.01.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Andrzej Plackowski
data urodzenia: 04.12.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Rostkowski
data urodzenia: 10.07.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Rybak
data urodzenia: 06.05.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Słomian
data urodzenia: 16.07.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dominik Wekwerth
data urodzenia: 16.03.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Oskar Włodkowski
data urodzenia: 31.03.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Wyrębski
data urodzenia: 20.09.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Siedlce: Klasa okręgowa 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 FENIX SIENNICA 2 6
2 TYGRYS HUTA MIŃSKA 1 3
3 HUTNIK HUTA CZECHY 1 3
4 ORZEŁ UNIN 1 3
5 ZRYW SOBOLEW 1 3
6 MKS MAŁKINIA 1 3
7 PŁOMIEŃ DĘBE WIELKIE 1 1
8 WILGA MIASTKÓW KOŚCIELNY 2 1
9 JASTRZĄB ŻELISZEW 0 0
10 JABŁONIANKA JABŁONNA LACKA 0 0
11 MIEDZANKA MIEDZNA 1 0
12 NAPRZÓD SKÓRZEC 1 0
13 MAZOVIA II MIŃSK MAZOWIECKI 1 0
14 WEKTRA ZBUCZYN 1 0
15 VICTORIA KAŁUSZYN 1 0
16 CZARNI WĘGRÓW 1 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności