Orzeł Wałcz | IV Liga

Ostatni mecz

11 08/2018 13:00
Orzeł Wałcz - MKP Szczecinek IV Liga Wałcz, Wojska Polskiego 25 szczegóły
idę na mecz ›

Orzeł Wałcz

Najbliższy mecz

02 03/2019 13:00
Orzeł Wałcz - Gryf Polanów Puchar Polski "Puchar Polski KOZPN" szczegóły
idę na mecz ›

Orzeł Wałcz

Adam Glinka
data urodzenia: 19.01.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marek Hermanowicz
data urodzenia: 09.06.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Jaworek
data urodzenia: 08.02.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Jurewicz
data urodzenia: 28.02.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Kowalczuk
data urodzenia: 29.05.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Artem Macheliuk
data urodzenia: 14.10.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Michalik
data urodzenia: 06.06.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Morawski
data urodzenia: 30.10.1983
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Konrad Mularczyk
data urodzenia: 31.07.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dominik Myk
data urodzenia: 10.02.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Ogrodnik
data urodzenia: 24.01.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Popiołek
data urodzenia: 03.03.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Popiołek
data urodzenia: 15.03.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Rodzik
data urodzenia: 05.01.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dmytro Shakun
data urodzenia: 02.03.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartłomiej Sobczak
data urodzenia: 16.05.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Sobol
data urodzenia: 18.07.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Stefański
data urodzenia: 15.06.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Stolarski
data urodzenia: 29.10.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Szymański
data urodzenia: 19.05.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Trzebiatowski
data urodzenia: 29.06.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Wegner
data urodzenia: 01.05.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Wesołowski
data urodzenia: 09.04.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartłomiej Woźniak
data urodzenia: 14.05.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

IV Liga Grupa 1 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 PWKS HURAGAN WOŁOMIN 16 34
2 MKS ZĄBKOVIA ZĄBKI 16 31
3 KS OŻAROWIANKA 16 31
4 MKS PRZASNYSZ 16 30
5 MKS MAZOVIA MIŃSK MAZ. 16 28
6 KS ŁOMIANKI 16 27
7 SS HUTNIK W-WA SP. Z O.O. 16 25
8 MKP POGOŃ II SIEDLCE 16 23
9 WISŁA PŁOCK S.A. 16 23
10 KS DRUKARZ W-WA 16 21
11 OTS KORONA OSTROŁĘKA 16 20
12 MKS WKRA ŻUROMIN 16 18
13 MKS CIECHANÓW 16 16
14 MKS MAZUR GOSTYNIN 16 15
15 MKS MŁAWIANKA MŁAWA 16 10
16 MKS KASZTELAN SIERPC 16 9
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności