Orzeł Unin | Klasa okręgowa

Ostatni mecz

14 08/2019 17:30
Czarni Węgrów - Orzeł Unin Siedlce: Klasa okręgowa Stadion Miejski (Węgrów, Powstańców 1) szczegóły
idę na mecz ›

ORZEŁ UNIN

Najbliższy mecz

22 09/2019 16:00
Zryw Sobolew - Orzeł Unin Siedlce: Klasa okręgowa Stadion "Zryw" Sobolew (Sobolew, Onufrego Błachnio ) szczegóły
idę na mecz ›

Orzeł Unin

Kamil Brych
data urodzenia: 26.04.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Dąbrowski
data urodzenia: 01.06.1999
waga/wzrost: 56/ 175
0 FANÓW
Mariusz Dróżdż
data urodzenia: 06.01.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Gora
data urodzenia: 08.09.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Cezary Jakubaszek
data urodzenia: 15.11.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Korgul
data urodzenia: 26.04.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Matysiak
data urodzenia: 11.06.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Michalczyk
data urodzenia: 26.05.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Migas
data urodzenia: 23.09.1999
waga/wzrost: 54/ 155
0 FANÓW
Mateusz Mikulski
data urodzenia: 15.05.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krystian Parzyszek
data urodzenia: 16.09.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Piesio
data urodzenia: 22.03.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Piłka
data urodzenia: 14.06.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Seroczyński
data urodzenia: 07.07.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Styś
data urodzenia: 22.01.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartłomiej Szczęśniak
data urodzenia: 29.04.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Szczęśniak
data urodzenia: 07.02.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Wielgosz
data urodzenia: 29.04.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Zalewski
data urodzenia: 23.06.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Ziołek
data urodzenia: 03.07.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Zowczak
data urodzenia: 11.02.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Siedlce: Klasa okręgowa 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 HUTNIK HUTA CZECHY 7 21
2 ZRYW SOBOLEW 6 18
3 TYGRYS HUTA MIŃSKA 7 18
4 NAPRZÓD SKÓRZEC 7 15
5 ORZEŁ UNIN 6 10
6 PŁOMIEŃ DĘBE WIELKIE 7 10
7 FENIX SIENNICA 6 9
8 WEKTRA ZBUCZYN 6 9
9 JASTRZĄB ŻELISZEW 7 8
10 CZARNI WĘGRÓW 7 7
11 MAZOVIA II MIŃSK MAZOWIECKI 6 6
12 MKS MAŁKINIA 6 6
13 JABŁONIANKA JABŁONNA LACKA 6 4
14 MIEDZANKA MIEDZNA 6 4
15 VICTORIA KAŁUSZYN 7 4
16 WILGA MIASTKÓW KOŚCIELNY 7 2

Terminarz

28 09/2019 16:00
Orzeł Unin - Hutnik Huta Czechy Siedlce: Klasa okręgowa Stadion w Uninie (Unin ) szczegóły
idę na mecz ›
22 09/2019 16:00
Zryw Sobolew - Orzeł Unin Siedlce: Klasa okręgowa Stadion "Zryw" Sobolew (Sobolew, Onufrego Błachnio ) szczegóły
idę na mecz ›
14 08/2019 17:30
Czarni Węgrów 0:3 Orzeł Unin Siedlce: Klasa okręgowa Stadion Miejski (Węgrów, Powstańców 1) szczegóły

Promocje

Koszulka Nike Polska Breathe Football Top Domowa 893891-100

179,99 zł
KUP TERAZ
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności