Orzeł Unin | Klasa okręgowa

ORZEŁ UNIN

Orzeł Unin

Kamil Brych
data urodzenia: 26.04.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Brych
data urodzenia: 10.07.1978
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Dąbrowski
data urodzenia: 01.06.1999
waga/wzrost: 56/ 175
0 FANÓW
Mariusz Dróżdż
data urodzenia: 06.01.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Falkowski
data urodzenia: 22.12.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Gora
data urodzenia: 27.08.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Gora
data urodzenia: 08.09.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Cezary Jakubaszek
data urodzenia: 15.11.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Kisiel
data urodzenia: 09.06.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Korgul
data urodzenia: 26.04.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Kowalski
data urodzenia: 16.11.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Matysiak
data urodzenia: 11.06.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Matysiak
data urodzenia: 10.04.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Michalczyk
data urodzenia: 26.05.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Mikulski
data urodzenia: 27.05.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Nowicki
data urodzenia: 18.12.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krystian Parzyszek
data urodzenia: 16.09.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Piesio
data urodzenia: 22.03.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Przybyszewski
data urodzenia: 12.09.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Rękawek
data urodzenia: 31.07.1980
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Saganek
data urodzenia: 28.04.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartłomiej Szczęśniak
data urodzenia: 29.04.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Szczęśniak
data urodzenia: 07.02.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Trojanek
data urodzenia: 15.04.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Emil Wielgosz
data urodzenia: 29.03.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Wielgosz
data urodzenia: 29.04.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Ziołek
data urodzenia: 03.07.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Płock: Klasa okręgowa 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 ŚWIT STAROŹREBY 13 27
2 ZRYW BIELSK 13 25
3 STOCZNIOWIEC PŁOCK 13 25
4 SKRA DROBIN 13 25
5 AMATOR MASZEWO 13 23
6 DELTA SŁUPNO 13 23
7 ORZEŁ GOLESZYN 13 20
8 UNIA CZERMNO 13 19
9 START PROBOSZCZEWICE 13 15
10 BŁYSKAWICA LUCIEŃ 13 12
11 POGOŃ SŁUPIA 13 12
12 SKRWA ŁUKOMIE 13 12
13 UNIA IŁÓW 13 11
14 STEGNY WYSZOGRÓD 13 9
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży