Orzeł Kolno | IV Liga

Orzeł Kolno

Orzeł Kolno

Adam Ałajko
data urodzenia: 14.08.1999
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Artur Bikowski
data urodzenia: 18.06.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Robert Brzeziński
data urodzenia: 21.06.1983
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Domian
data urodzenia: 09.04.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Dziczek
data urodzenia: 29.11.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Falkowski
data urodzenia: 28.08.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Grala
data urodzenia: 01.02.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Karol Grala
data urodzenia: 12.06.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Gwiazda
data urodzenia: 17.01.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Radosław Jurczyk
data urodzenia: 04.08.2001
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Michał Korzep
data urodzenia: 02.06.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Korzep
data urodzenia: 25.10.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Łazarczyk
data urodzenia: 27.02.2001
waga/wzrost: bd/ bd
2 FANÓW
Marcin Nerko
data urodzenia: 03.06.2000
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Paweł Ossowski
data urodzenia: 09.07.1982
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Ireneusz Piwko
data urodzenia: 03.04.1976
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Połomski
data urodzenia: 22.09.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Prusinowski
data urodzenia: 13.01.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Cezary Sadłowski
data urodzenia: 11.07.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Sadowski
data urodzenia: 03.12.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Sielawa
data urodzenia: 12.03.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Sielawa
data urodzenia: 23.10.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Sokołowski
data urodzenia: 13.07.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Sokołowski
data urodzenia: 13.03.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Supinski
data urodzenia: 18.03.2001
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Damian Zduńczyk
data urodzenia: 06.07.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wiktor Ziarno
data urodzenia: 11.04.2001
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW

Czwarta liga "RWS Investment Group" 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 KASZUBIA KOŚCIERZYNA 8 20
2 ARKA II GDYNIA SSA 8 19
3 GKS PRZODKOWO 8 19
4 GRYF SŁUPSK S.A. 8 18
5 CARTUSIA KARTUZY 8 15
6 GEDANIA GDAŃSK 8 12
7 POWIŚLE DZIERZGOŃ 8 12
8 WIERZYCA PELPLIN 8 11
9 STOLEM GNIEWINO 8 10
10 JANTAR USTKA 8 9
11 KTS-K WIKĘD LUZINO 8 9
12 WDA LIPUSZ 8 9
13 POGOŃ LĘBORK 8 9
14 LECHIA II GDAŃSK 8 8
15 GWIAZDA KARSIN 8 7
16 GKS KOWALE 8 7
17 JAGUAR GDAŃSK 8 5
18 LIPNICZANKA LIPNICA 8 3
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności