Orzeł Kolno | IV Liga

Orzeł Kolno

Orzeł Kolno

Adam Ałajko
data urodzenia: 14.08.1999
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Kamil Banach
data urodzenia: 12.08.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Artur Bikowski
data urodzenia: 18.06.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Robert Brzeziński
data urodzenia: 21.06.1983
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Domian
data urodzenia: 09.04.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Grala
data urodzenia: 01.02.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Karol Grala
data urodzenia: 12.06.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Grygoriew
data urodzenia: 27.04.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Gwiazda
data urodzenia: 17.01.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mariusz Jurczyk
data urodzenia: 20.06.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Zbigniew Kosiński
data urodzenia: 22.01.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Robert Krzywda
data urodzenia: 03.04.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krystian Leszka
data urodzenia: 01.05.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Ossowski
data urodzenia: 09.07.1982
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Pisiak
data urodzenia: 10.10.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Ireneusz Piwko
data urodzenia: 03.04.1976
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Prusinowski
data urodzenia: 13.01.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Radziwanowicz
data urodzenia: 11.01.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Cezary Sadłowski
data urodzenia: 11.07.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Sadowski
data urodzenia: 03.12.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Sielawa
data urodzenia: 12.03.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Sielawa
data urodzenia: 23.10.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Sokołowski
data urodzenia: 13.03.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Świderski
data urodzenia: 28.08.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Walendziewski
data urodzenia: 09.10.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Zduńczyk
data urodzenia: 06.07.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Żochowski
data urodzenia: 13.12.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

IV Liga Grupa 1 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 KS OŻAROWIANKA 3 9
2 MKS PRZASNYSZ 3 7
3 MKP POGOŃ II SIEDLCE 3 7
4 PWKS HURAGAN WOŁOMIN 3 6
5 MKS MAZOVIA MIŃSK MAZ. 3 6
6 WISŁA PŁOCK S.A. 3 6
7 KS ŁOMIANKI 3 4
8 KS DRUKARZ W-WA 3 4
9 MKS MŁAWIANKA MŁAWA 3 4
10 MKS ZĄBKOVIA ZĄBKI 3 3
11 MKS KASZTELAN SIERPC 3 3
12 MKS WKRA ŻUROMIN 3 3
13 SS HUTNIK W-WA SP. Z O.O. 3 2
14 MKS MAZUR GOSTYNIN 3 1
15 MKS CIECHANÓW 3 1
16 OTS KORONA OSTROŁĘKA 3 1
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży