Orzeł II Iwanowice | Klasa B

Orzeł Iwanowice

Orzeł II Iwanowice

Tomasz Adamek
0 FANÓW
Dominik Basoń
0 FANÓW
Rafał Bieda
0 FANÓW
Michał Bubak
0 FANÓW
Mateusz Cherjan
0 FANÓW
Dariusz Cherjan
0 FANÓW
Michał Chwastek
0 FANÓW
Tomasz Czekaj
0 FANÓW
Grzegorz Glanas
0 FANÓW
Konrad Glaz
0 FANÓW
Rafał Gudz
0 FANÓW
Robert Gumula
0 FANÓW
Łukasz Hermaniuk
0 FANÓW
Kamil Jakubek
0 FANÓW
Łukasz Jakubek
0 FANÓW
Grzegorz Janiszewski
0 FANÓW
Adrian Kaczor
0 FANÓW
Artur Kaleta
0 FANÓW
Jacek Kaleta
0 FANÓW
Bartłomiej Karnia
0 FANÓW
Mateusz Karnia
0 FANÓW
Bartosz Kijak
0 FANÓW
Arkadiusz Kinasz
0 FANÓW
Grzegorz Kmita
0 FANÓW
Sebastian Kmita
0 FANÓW
Paweł Kmita
0 FANÓW
Dominik Kobendzowski
0 FANÓW
Łukasz Kruczek
0 FANÓW
Norbert Krzywda
0 FANÓW
Konrad Krzywda
0 FANÓW
Paweł Kubik
0 FANÓW
Kamil Kurbiel
0 FANÓW
Mariusz Kurbiel
0 FANÓW
Grzegorz Kurbiel
0 FANÓW
Mateusz Lepiarczyk
0 FANÓW
Kamil Lipka
0 FANÓW
Grzegorz Lis
0 FANÓW
Paweł Małek
0 FANÓW
Karol Mikoś
0 FANÓW
Dariusz Milbałer
0 FANÓW
Radosław Mularczyk
0 FANÓW
Mateusz Murawski
0 FANÓW
Dawid Mysona
0 FANÓW
Piotr Padło
0 FANÓW
Szymon Pawlik
0 FANÓW
Dawid Płatek
0 FANÓW
Piotr Ptak
0 FANÓW
Bartosz Rerak
0 FANÓW
Karol Rojek
0 FANÓW
Piotr Rusek
0 FANÓW
Andrzej Seweryn
0 FANÓW
Jakub Sieniawski
0 FANÓW
Piotr Srebnicki
0 FANÓW
Mateusz Stanek
0 FANÓW
Dawid Stąpała
0 FANÓW
Tomasz Szlęk
0 FANÓW
Arkadiusz Szwajcowski
0 FANÓW
Stanisław Świerk
0 FANÓW
Mateusz Świerk
0 FANÓW
Arkadiusz Świerk
0 FANÓW
Jakub Tomczyk
0 FANÓW
Dominik Ulman
0 FANÓW
Marcin Ulman
0 FANÓW
Wojciech Wojsa
0 FANÓW
Łukasz Wołczyk
0 FANÓW
Dawid Woźniak
0 FANÓW
Michał Woźniczka
0 FANÓW
Dawid Wrzodek
0 FANÓW
Marcin Wspaniały
0 FANÓW
Damian Zdybał
0 FANÓW
Łukasz Żurek
0 FANÓW
Łukasz Żurowicz
0 FANÓW
Michał Żurowicz
0 FANÓW

Siedlce: Klasa B 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 JUTRZENKA CEGŁÓW 12 31
2 KSS PROMNIK GOŃCZYCE 12 27
3 ULKS GOŁĄBEK 12 23
4 GRODZISK KRZYMOSZE 12 22
5 PŁOMIEŃ II DĘBE WIELKIE 12 22
6 ŚWIT BARCZĄCA 12 16
7 BTS VERIFIS WYROZĘBY 12 15
8 NIWA TĘCZKI 12 14
9 NOJSZEWIANKA DOBRE 12 12
10 BŁĘKITNI STOCZEK 12 12
11 KORONA OLSZYC 12 11
12 PODLASIE II SOKOŁÓW PODLASKI 12 10
13 AMAZONKA WIŚNIEW 12 9
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności