Oronka Orońsko | Klasa A

Oronka Orońsko

Oronka Orońsko

Krzysztof Banaszkiewicz
data urodzenia: 02.01.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Konrad Czerpak
data urodzenia: 06.02.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Fajdek
data urodzenia: 25.10.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Faliński
data urodzenia: 11.04.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Grymuła
data urodzenia: 04.04.1978
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Grzyb
data urodzenia: 07.02.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wiktor Grzyb
data urodzenia: 14.03.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Kołodziejczyk
data urodzenia: 02.06.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Koptas
data urodzenia: 09.09.1995
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Jakub Kumoch
data urodzenia: 10.12.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Nogaj
data urodzenia: 25.06.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Nowocień
data urodzenia: 15.09.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Olejarz
data urodzenia: 11.11.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Emil Różycki
data urodzenia: 21.07.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Konrad Stańczyk
data urodzenia: 10.01.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Suligowski
data urodzenia: 26.06.1981
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Syta
data urodzenia: 07.05.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mikołaj Syta
data urodzenia: 05.11.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Artur Szczygłowski
data urodzenia: 01.09.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Szymański
data urodzenia: 10.03.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Szymański
data urodzenia: 23.03.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Tomczyk
data urodzenia: 16.02.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Wichucki
data urodzenia: 24.01.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dominik Wyrwiński
data urodzenia: 28.01.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Zawadzki
data urodzenia: 30.06.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Zepchło
data urodzenia: 02.04.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Zepchło
data urodzenia: 30.05.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Siedlce: Klasa A 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 TAJFUN JARTYPORY 6 14
2 WATRA MROZY 6 13
3 POLONEZ MORDY 6 11
4 ŁDK ŁOSICE 6 10
5 RYWAL RUCHNA 6 9
6 KOLEKTYW OLEŚNICA 6 8
7 KOSOVIA KOSÓW LACKI 6 8
8 TĘCZA STANISŁAWÓW 6 8
9 LKS OSTRÓWEK 6 8
10 SĘP ŻELECHÓW 6 8
11 WICHER SADOWNE 6 7
12 TĘCZA KORCZEW 6 5
13 ISKRA KOTUŃ 6 3
14 OLIMPIA LATOWICZ 6 3
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności