Orlęta Czyżew | Klasa okręgowa

Orlęta Czyżew

Orlęta Czyżew

Kamil Adamczyk
data urodzenia: 28.05.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartłomiej Antoniak
data urodzenia: 02.03.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Artur Biały
data urodzenia: 29.04.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Dmochowski
data urodzenia: 20.04.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Artur Ferenc
data urodzenia: 07.11.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Frołow
data urodzenia: 10.09.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Arkadiusz Godlewski
data urodzenia: 01.01.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Kazimierczuk
data urodzenia: 16.07.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Kiempisty
data urodzenia: 20.04.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Konopka
data urodzenia: 17.06.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Krystosiak
data urodzenia: 18.06.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Kujawa
data urodzenia: 30.04.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Łukasiuk
data urodzenia: 12.06.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Łuniewski
data urodzenia: 24.04.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krystian Maciorowski
data urodzenia: 28.10.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Malinowski
data urodzenia: 27.09.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Malinowski
data urodzenia: 30.11.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Milankiewicz
data urodzenia: 03.04.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Emil Niemyjski
data urodzenia: 12.11.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Nowowiejski
data urodzenia: 20.04.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Robert Pakieła
data urodzenia: 23.07.1981
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Rosiński
data urodzenia: 13.11.1981
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Suchodolski
data urodzenia: 24.06.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Truszkowski
data urodzenia: 26.04.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Witkowski
data urodzenia: 16.01.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Wnorowski
data urodzenia: 28.07.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Wnorowski
data urodzenia: 01.04.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Zalewski
data urodzenia: 04.06.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Płock: Klasa okręgowa 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 UNIA IŁÓW 1 3
2 ORZEŁ GOLESZYN 1 3
3 AMATOR MASZEWO 1 3
4 ŚWIT STAROŹREBY 1 3
5 ZRYW BIELSK 1 3
6 SKRWA ŁUKOMIE 1 1
7 BŁYSKAWICA LUCIEŃ 1 1
8 SKRA DROBIN 1 1
9 STEGNY WYSZOGRÓD 1 1
10 STOCZNIOWIEC PŁOCK 1 0
11 UNIA CZERMNO 1 0
12 DELTA SŁUPNO 1 0
13 POGOŃ SŁUPIA 1 0
14 START PROBOSZCZEWICE 1 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży