Olimpia Latowicz | Klasa A

Ostatni mecz

15 08/2018 17:30
Olimpia Latowicz - Sęp Żelechów Puchar Polski "OZPN Siedlce" Gminny stadion sportowy (Latowicz) szczegóły
idę na mecz ›

OLIMPIA LATOWICZ

Najbliższy mecz

Olimpia Latowicz

Michał Chmielewski
data urodzenia: 22.05.2000
waga/wzrost: bd/ bd
2 FANÓW
Daniel Czerwiński
data urodzenia: 13.05.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Dziugieł
data urodzenia: 14.08.1979
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Jajszczak
data urodzenia: 12.07.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Jarząbek
data urodzenia: 24.12.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Kaniewski
data urodzenia: 08.04.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Kowalski
data urodzenia: 13.07.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Królak
data urodzenia: 15.01.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Krupa
data urodzenia: 15.01.2000
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Filip Mikos
data urodzenia: 13.06.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Hubert Oszkiel
data urodzenia: 19.07.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Padysz
data urodzenia: 14.04.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Pałdyna
data urodzenia: 16.04.1979
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mariusz Pałdyna
data urodzenia: 27.12.1982
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Radzio
data urodzenia: 28.01.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Karol Rechnio
data urodzenia: 03.04.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Karol Reda
data urodzenia: 14.05.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Radosław Skóra
data urodzenia: 14.06.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Szczegielniak
data urodzenia: 24.12.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Szeląg
data urodzenia: 23.05.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Szewczyk
data urodzenia: 27.06.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Świątek
data urodzenia: 06.03.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Zawadka
data urodzenia: 09.09.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Zwierz
data urodzenia: 12.12.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Żera
data urodzenia: 25.02.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Płock: Klasa A 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 BZURA CHODAKÓW 11 31
2 BŁĘKITNI GĄBIN 11 29
3 ZORZA SZCZAWIN K. 11 21
4 SPÓJNIA MAŁA WIEŚ 11 19
5 WICHER CIESZEWO 11 18
6 ULKS CIÓŁKOWO 11 16
7 GKS GÓRA 11 14
8 SZOPEN SANNIKI 11 13
9 WISŁA GŁÓWINA SOBOWO 11 11
10 POLONIA RADZANOWO 11 8
11 MAZOWIA SŁUBICE 11 7
12 WISŁA NOWY DUNINÓW 11 1
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży