Olimpia Grudziądz | Druga liga

Olimpia Grudziądz SA

Olimpia Grudziądz

Mikołaj Brylewski
data urodzenia: 20.01.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Ciechanowski
data urodzenia: 03.04.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Fryc
data urodzenia: 24.02.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Konrad Handzlik
data urodzenia: 13.02.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Jędroś
data urodzenia: 04.06.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Kaczmarek
data urodzenia: 03.12.1979
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Przemysław Kita
data urodzenia: 19.10.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Kochalski
data urodzenia: 22.01.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Kona
data urodzenia: 15.10.1996
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Szymon Lewandowski
data urodzenia: 07.04.2001
waga/wzrost: 57/ 160
0 FANÓW
Mateusz Marzec
data urodzenia: 13.08.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tiago alexandre Mendes alves
data urodzenia: 19.06.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Vahe Mnatsakanyan
data urodzenia: 13.09.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Muzyk
data urodzenia: 07.11.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Nowaczek
data urodzenia: 30.03.2002
waga/wzrost: bd/ bd
2 FANÓW
Ivan Očenáš
data urodzenia: 05.01.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Aghvan Papikyan
data urodzenia: 08.02.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Poręba
data urodzenia: 29.03.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Germán Ruiz gonzález
data urodzenia: 13.03.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Sulkowski
data urodzenia: 26.01.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Ariel Wawszczyk
data urodzenia: 19.11.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Witasik
data urodzenia: 04.12.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Robert Ziętarski
data urodzenia: 20.06.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Matic Zitko
data urodzenia: 21.02.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Druga liga 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 STAL RZESZÓW S.A. 6 15
2 GARBARNIA KRAKÓW 6 13
3 MKS ZNICZ PRUSZKÓW 6 13
4 RESOVIA RZESZÓW 5 11
5 BYTOVIA BYTÓW 6 11
6 ZKS OLIMPIA ELBLĄG 6 9
7 GÓRNIK ŁĘCZNA S.A. 6 9
8 BŁĘKITNI STARGARD 5 9
9 WIDZEW ŁÓDŹ SA 6 8
10 MKP POGOŃ SIEDLCE 6 8
11 KKS LECH II POZNAŃ 6 7
12 ELANA TORUŃ 6 7
13 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 6 7
14 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 6 7
15 GÓRNIK POLKOWICE 6 5
16 STAL STALOWA WOLA P.S.A. 6 4
17 KS LEGIONOVIA 6 3
18 GRYF WEJHEROWO WKS 6 1
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności