OKS Sokół Ostróda | Trzecia liga

Ostatni mecz

11 08/2018 18:00
OKS Sokół Ostróda - MKS Świt Nowy Dwór Maz. Trzecia liga "Grupa I" Kompleks Sportowo-Rekreacyjny (Ostróda, 3 Maja 19) szczegóły
idę na mecz ›

OKS Sokół Ostróda

Najbliższy mecz

OKS Sokół Ostróda

Michał Bartkowiak
data urodzenia: 13.12.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Bąbel
data urodzenia: 12.02.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Bieńkowski
data urodzenia: 14.06.1991
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Mateusz Broź
data urodzenia: 12.07.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Filip Czerwonka
data urodzenia: 31.07.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Danilczyk
data urodzenia: 20.09.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Jodłowski
data urodzenia: 30.05.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Kajca
data urodzenia: 04.12.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Kowalski
data urodzenia: 14.09.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Lisiecki
data urodzenia: 16.02.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Maternik
data urodzenia: 30.10.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Mikołajczyk
data urodzenia: 27.02.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Muszyński
data urodzenia: 08.08.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Hubert Otręba
data urodzenia: 27.07.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Paczkowski
data urodzenia: 14.11.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
P
Tomasz Panek
data urodzenia: 10.05.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Paprzycki
data urodzenia: 26.05.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Pietkiewicz
data urodzenia: 16.05.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Konrad Rybicki
data urodzenia: 04.10.2000
waga/wzrost: 42/ 150
0 FANÓW
Łukasz Siedlik
data urodzenia: 06.05.1997
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Michał Stryjewski
data urodzenia: 18.09.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Wenglorz
data urodzenia: 22.01.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Wojciechowski
data urodzenia: 18.05.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Trzecia liga "Grupa II" 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 KKS LECH II POZNAŃ 17 39
2 MIESZKO GNIEZNO 17 39
3 KKS WŁÓKNIARZ 1925 KALISZ 17 38
4 RADUNIA STĘŻYCA 17 36
5 SOKÓŁ KLECZEW 17 32
6 KP STAROGARD GDAŃSKI 17 31
7 BAŁTYK GDYNIA 17 29
8 KOTWICA KOŁOBRZEG 17 29
9 POLONIA ŚRODA WLKP. 17 25
10 ŚWIT SZCZECIN 17 24
11 GÓRNIK KONIN 17 23
12 GWARDIA KOSZALIN 17 18
13 POGOŃ II SZCZECIN 17 16
14 BAŁTYK KOSZALIN 17 15
15 JAROTA JAROCIN 17 13
16 CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ 17 10
17 WIERZYCA DECKA PELPLIN 17 8
18 WDA ŚWIECIE 17 8
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności