OKS Sokół Ostróda | Trzecia liga

OKS Sokół Ostróda

OKS Sokół Ostróda

Maciej Bąbel
data urodzenia: 12.02.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Bieńkowski
data urodzenia: 14.06.1991
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Łukasz Buczkowski
data urodzenia: 03.07.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Jankowski
data urodzenia: 06.02.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Kajca
data urodzenia: 04.12.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Korzeniewski
data urodzenia: 15.04.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Konrad Manista
data urodzenia: 23.01.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Maternik
data urodzenia: 30.10.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Igor Michalski
data urodzenia: 08.02.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Mlonek
data urodzenia: 30.10.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Muszyński
data urodzenia: 08.08.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Roman Mykytyn
data urodzenia: 30.11.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Filip Olender
data urodzenia: 03.01.2000
waga/wzrost: 46/ 155
0 FANÓW
Hubert Otręba
data urodzenia: 27.07.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Paczkowski
data urodzenia: 14.11.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
P
Adrian Pluta
data urodzenia: 24.04.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Rosoliński
data urodzenia: 18.09.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Karol Roszkiewicz
data urodzenia: 20.06.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Konrad Rybicki
data urodzenia: 04.10.2000
waga/wzrost: 42/ 150
0 FANÓW
Krystian Słowicki
data urodzenia: 01.03.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Smyt
data urodzenia: 27.02.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Wojciechowski
data urodzenia: 18.05.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Filip Wojewoda
data urodzenia: 22.05.2000
waga/wzrost: 41/ 159
0 FANÓW
Adam Wolak
data urodzenia: 07.07.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Wójcik
data urodzenia: 22.02.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartłomiej Wójcik
data urodzenia: 18.03.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Ziółkowski
data urodzenia: 30.05.2000
waga/wzrost: 40/ 145
0 FANÓW

Trzecia liga "Grupa II" 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 KKS LECH II POZNAŃ 17 39
2 MIESZKO GNIEZNO 17 39
3 KKS WŁÓKNIARZ 1925 KALISZ 17 38
4 RADUNIA STĘŻYCA 17 36
5 SOKÓŁ KLECZEW 17 32
6 KP STAROGARD GDAŃSKI 17 31
7 BAŁTYK GDYNIA 17 29
8 KOTWICA KOŁOBRZEG 17 29
9 POLONIA ŚRODA WLKP. 17 25
10 ŚWIT SZCZECIN 17 24
11 GÓRNIK KONIN 17 23
12 GWARDIA KOSZALIN 17 18
13 POGOŃ II SZCZECIN 17 16
14 BAŁTYK KOSZALIN 17 15
15 JAROTA JAROCIN 17 13
16 CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ 17 10
17 WIERZYCA DECKA PELPLIN 17 8
18 WDA ŚWIECIE 17 8
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności