OKS Sokół Ostróda | Trzecia liga

OKS Sokół Ostróda

OKS Sokół Ostróda

Maciej Bąbel
data urodzenia: 12.02.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Bieńkowski
data urodzenia: 14.06.1991
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Łukasz Buczkowski
data urodzenia: 03.07.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Jankowski
data urodzenia: 06.02.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Kajca
data urodzenia: 04.12.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Korzeniewski
data urodzenia: 15.04.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Konrad Manista
data urodzenia: 23.01.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Maternik
data urodzenia: 30.10.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Igor Michalski
data urodzenia: 08.02.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Mlonek
data urodzenia: 30.10.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Muszyński
data urodzenia: 08.08.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Roman Mykytyn
data urodzenia: 30.11.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Filip Olender
data urodzenia: 03.01.2000
waga/wzrost: 46/ 155
0 FANÓW
Hubert Otręba
data urodzenia: 27.07.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Paczkowski
data urodzenia: 14.11.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
P
Adrian Pluta
data urodzenia: 24.04.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Rosoliński
data urodzenia: 18.09.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Karol Roszkiewicz
data urodzenia: 20.06.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Konrad Rybicki
data urodzenia: 04.10.2000
waga/wzrost: 42/ 150
0 FANÓW
Krystian Słowicki
data urodzenia: 01.03.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Smyt
data urodzenia: 27.02.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Wojciechowski
data urodzenia: 18.05.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Filip Wojewoda
data urodzenia: 22.05.2000
waga/wzrost: 41/ 159
0 FANÓW
Adam Wolak
data urodzenia: 07.07.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Wójcik
data urodzenia: 22.02.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartłomiej Wójcik
data urodzenia: 18.03.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Ziółkowski
data urodzenia: 30.05.2000
waga/wzrost: 40/ 145
0 FANÓW

Trzecia liga "Grupa II" 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 RADUNIA STĘŻYCA 12 27
2 SOKÓŁ KLECZEW 12 26
3 KKS WŁÓKNIARZ 1925 KALISZ 12 26
4 KP STAROGARD GDAŃSKI 12 25
5 MIESZKO GNIEZNO 12 24
6 BAŁTYK GDYNIA 12 23
7 KKS LECH II POZNAŃ 11 23
8 KOTWICA KOŁOBRZEG 12 21
9 POLONIA ŚRODA WLKP. 12 19
10 GWARDIA KOSZALIN 12 13
11 ŚWIT SZCZECIN 12 12
12 JAROTA JAROCIN 12 12
13 BAŁTYK KOSZALIN 12 12
14 GÓRNIK KONIN 11 11
15 WIERZYCA DECKA PELPLIN 12 8
16 WDA ŚWIECIE 12 7
17 CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ 12 6
18 POGOŃ II SZCZECIN 12 4
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży