NKP Podhale Nowy Targ | Trzecia liga

Ostatni mecz

11 08/2018 17:30
Chełmianka Chełm - NKP Podhale Nowy Targ Trzecia liga "Grupa IV" Stadion Miejski (Chełm, I Pułku Szwoleżerów 15a) szczegóły
idę na mecz ›

NKP Podhale Nowy Targ

Najbliższy mecz

NKP Podhale Nowy Targ

Daniel Barbus
data urodzenia: 10.02.1996
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Michał Bedronka
data urodzenia: 22.02.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Eryk Borczyński
data urodzenia: 10.08.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Błażej Cyfert
data urodzenia: 03.02.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Peter Drobńak
data urodzenia: 29.09.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Dynarek
data urodzenia: 19.10.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Dziedzic
data urodzenia: 10.07.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Kobylarczyk
data urodzenia: 06.04.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Kudła
data urodzenia: 21.01.2001
waga/wzrost: 48/ 159
0 FANÓW
Arkadiusz Lewiński
data urodzenia: 18.08.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jan Łukaszczyk
data urodzenia: 15.12.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Mączka
data urodzenia: 03.01.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marek Mizia
data urodzenia: 06.04.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Mrówka
data urodzenia: 05.02.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Nawrot
data urodzenia: 09.08.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Eryk Niemira
data urodzenia: 12.11.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Otręba
data urodzenia: 25.08.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Pieszek
data urodzenia: 08.03.2001
waga/wzrost: 60/ 160
0 FANÓW
Artur Pląskowski
data urodzenia: 14.12.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jarosław Potoniec
data urodzenia: 29.04.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Thomas Pranica
data urodzenia: 03.12.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Przybylski
data urodzenia: 22.10.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Szukała
data urodzenia: 24.03.1999
waga/wzrost: 120/ 30
0 FANÓW
Maciej Tonia
data urodzenia: 24.02.1999
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW

Trzecia liga "Grupa II" 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 KKS LECH II POZNAŃ 17 39
2 MIESZKO GNIEZNO 17 39
3 KKS WŁÓKNIARZ 1925 KALISZ 17 38
4 RADUNIA STĘŻYCA 17 36
5 SOKÓŁ KLECZEW 17 32
6 KP STAROGARD GDAŃSKI 17 31
7 BAŁTYK GDYNIA 17 29
8 KOTWICA KOŁOBRZEG 17 29
9 POLONIA ŚRODA WLKP. 17 25
10 ŚWIT SZCZECIN 17 24
11 GÓRNIK KONIN 17 23
12 GWARDIA KOSZALIN 17 18
13 POGOŃ II SZCZECIN 17 16
14 BAŁTYK KOSZALIN 17 15
15 JAROTA JAROCIN 17 13
16 CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ 17 10
17 WIERZYCA DECKA PELPLIN 17 8
18 WDA ŚWIECIE 17 8
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności