Naprzód Skórzec | Klasa okręgowa

Ostatni mecz

14 08/2019 17:00
Zryw Sobolew - Naprzód Skórzec Siedlce: Klasa okręgowa Stadion "Zryw" Sobolew (Sobolew, Onufrego Błachnio ) szczegóły
idę na mecz ›

NAPRZÓD SKÓRZEC

Najbliższy mecz

28 09/2019 11:00
Naprzód Skórzec - Tygrys Huta Mińska Siedlce: Klasa okręgowa Stadion Gminny w Skórcu (Skórzec, Siedlecka 1) szczegóły
idę na mecz ›

Naprzód Skórzec

Marcin Adamiak
data urodzenia: 06.02.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Radosław Całka
data urodzenia: 27.03.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Chłopek
data urodzenia: 25.11.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Chmielewski
data urodzenia: 03.02.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Chojecki
data urodzenia: 27.08.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Karol Chojecki
data urodzenia: 13.01.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Gołoś
data urodzenia: 18.01.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Izdebski
data urodzenia: 05.12.1992
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
P
Mateusz Kacprzak
data urodzenia: 04.05.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Kacprzak
data urodzenia: 14.07.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Kafara
data urodzenia: 30.11.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jaroslaw Kisiel
data urodzenia: 07.03.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Marchel
data urodzenia: 16.09.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Młynarz
data urodzenia: 15.04.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Ostrowski
data urodzenia: 27.07.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Paciorek
data urodzenia: 12.01.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Pawlik
data urodzenia: 30.01.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Pawlik
data urodzenia: 30.01.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Sierociuk
data urodzenia: 18.07.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Skrzypek
data urodzenia: 08.10.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Starak
data urodzenia: 05.08.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Szachnowski
data urodzenia: 27.08.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Wereda
data urodzenia: 29.06.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krystian Zbieć
data urodzenia: 07.07.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Siedlce: Klasa okręgowa 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 HUTNIK HUTA CZECHY 7 21
2 ZRYW SOBOLEW 6 18
3 TYGRYS HUTA MIŃSKA 7 18
4 NAPRZÓD SKÓRZEC 7 15
5 ORZEŁ UNIN 6 10
6 PŁOMIEŃ DĘBE WIELKIE 7 10
7 FENIX SIENNICA 6 9
8 WEKTRA ZBUCZYN 6 9
9 JASTRZĄB ŻELISZEW 7 8
10 CZARNI WĘGRÓW 7 7
11 MAZOVIA II MIŃSK MAZOWIECKI 6 6
12 MKS MAŁKINIA 6 6
13 JABŁONIANKA JABŁONNA LACKA 6 4
14 MIEDZANKA MIEDZNA 6 4
15 VICTORIA KAŁUSZYN 7 4
16 WILGA MIASTKÓW KOŚCIELNY 7 2

Terminarz

05 10/2019 14:00
Hutnik Huta Czechy - Naprzód Skórzec Siedlce: Klasa okręgowa Stadion K.S Hutnik Huta Czechy (Trąbki, Osadnicza 12A) szczegóły
idę na mecz ›
28 09/2019 11:00
Naprzód Skórzec - Tygrys Huta Mińska Siedlce: Klasa okręgowa Stadion Gminny w Skórcu (Skórzec, Siedlecka 1) szczegóły
idę na mecz ›
14 08/2019 17:00
Zryw Sobolew 3:1 Naprzód Skórzec Siedlce: Klasa okręgowa Stadion "Zryw" Sobolew (Sobolew, Onufrego Błachnio ) szczegóły

Promocje

Koszulka Nike Polska Breathe Football Top Domowa 893891-100

179,99 zł
KUP TERAZ
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności