MUSKADOR Wola Pękoszewska | Klasa B

MUSKADOR Wola Pękoszewska

MUSKADOR Wola Pękoszewska

Marcin Badowski
data urodzenia: 16.04.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Baleja
data urodzenia: 08.05.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Brudniak
data urodzenia: 06.10.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Artur Dymowski
data urodzenia: 12.09.1973
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Andrzej Dymowski
data urodzenia: 23.01.1980
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Dymowski
data urodzenia: 25.03.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Heleniak
data urodzenia: 12.10.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Kaczmarek
data urodzenia: 12.11.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Robert Kalinowski
data urodzenia: 23.05.1979
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Kaniewski
data urodzenia: 21.02.1978
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Kowalczyk
data urodzenia: 11.07.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Arkadiusz Liszewski
data urodzenia: 02.08.1982
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Miler
data urodzenia: 24.07.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Nowak
data urodzenia: 17.03.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Hubert Ptaszek
data urodzenia: 01.06.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Ptaszek
data urodzenia: 27.11.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Romanowski
data urodzenia: 11.06.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Rymarczyk
data urodzenia: 16.03.1975
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Rymarczyk
data urodzenia: 13.04.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Stangreciak
data urodzenia: 22.04.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Stańczak
data urodzenia: 21.10.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Hubert Tarnas
data urodzenia: 05.08.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Wacławek
data urodzenia: 14.12.1977
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bogusław Woźniak
data urodzenia: 02.10.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Siedlce: Klasa B 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 KSS PROMNIK GOŃCZYCE 0 0
2 KORONA OLSZYC 0 0
3 AMAZONKA WIŚNIEW 0 0
4 PODLASIE II SOKOŁÓW PODLASKI 0 0
5 ULKS GOŁĄBEK 0 0
6 ŚWIT BARCZĄCA 0 0
7 PŁOMIEŃ II DĘBE WIELKIE 0 0
8 NOJSZEWIANKA DOBRE 0 0
9 NIWA TĘCZKI 0 0
10 LIWIA ŁOCHÓW 0 0
11 LIDER WYROZĘBY 0 0
12 JUTRZENKA CEGŁÓW 0 0
13 GRODZISK KRZYMOSZE 0 0
14 BŁĘKITNI STOCZEK 0 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności