MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY | Klasa A

Ostatni mecz

11 08/2019 17:00

MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY

Najbliższy mecz

01 09/2019 16:00

MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY

Bartosz Banaś
data urodzenia: 20.01.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jarosław Elas
data urodzenia: 27.11.1982
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Figas
data urodzenia: 22.11.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Gołek
data urodzenia: 18.04.1981
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Goździkowski
data urodzenia: 11.10.1974
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Grzegorczyk
data urodzenia: 09.07.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Kapusta
data urodzenia: 26.06.1999
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Adrian Kołodziej
data urodzenia: 05.10.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Kurpiński
data urodzenia: 08.01.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Kurzawa
data urodzenia: 15.02.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Olaf Kuśmierek
data urodzenia: 11.10.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Miodoński
data urodzenia: 10.06.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Rudnicki
data urodzenia: 22.02.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Skorulski
data urodzenia: 09.08.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartłomiej Steleblak
data urodzenia: 20.07.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Suchy
data urodzenia: 22.07.2000
waga/wzrost: 45/ 155
0 FANÓW
Kamil Szymała
data urodzenia: 29.05.2000
waga/wzrost: 60/ 160
0 FANÓW
Jakub Szymura
data urodzenia: 25.04.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Śliwak
data urodzenia: 23.12.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Tide
data urodzenia: 03.12.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dorian Wieczorek
data urodzenia: 01.10.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Wnuk
data urodzenia: 21.09.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Wnukowski
data urodzenia: 24.09.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Wyżgoł
data urodzenia: 14.03.2001
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Patryk Zarzyna
data urodzenia: 30.06.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Siedlce: Klasa A 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 WATRA MROZY 2 6
2 TĘCZA STANISŁAWÓW 2 4
3 SĘP ŻELECHÓW 2 4
4 LKS OSTRÓWEK 2 4
5 TAJFUN JARTYPORY 2 4
6 TĘCZA KORCZEW 2 4
7 WICHER SADOWNE 2 3
8 POLONEZ MORDY 2 3
9 KOSOVIA KOSÓW LACKI 2 2
10 RYWAL RUCHNA 2 1
11 ŁDK ŁOSICE 2 1
12 KOLEKTYW OLEŚNICA 2 1
13 ISKRA KOTUŃ 2 0
14 OLIMPIA LATOWICZ 2 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności