MLKS Znicz Biała Piska | Trzecia liga

Ostatni mecz

12 08/2018 17:00
MLKS Znicz Biała Piska - ŁKS 1926 Łomża Trzecia liga "Grupa I" Stadion Miejski w Białej Piskiej (Biała Piska, Sportowa 1) szczegóły
idę na mecz ›

MLKS Znicz Biała Piska

Najbliższy mecz

MLKS Znicz Biała Piska

Paweł Adamiec
data urodzenia: 30.06.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Arkadiusz Bogdaniuk
data urodzenia: 18.08.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Denert
data urodzenia: 28.10.1992
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Paweł Dymiński
data urodzenia: 16.06.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jacek Dzienis
data urodzenia: 07.11.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Fiedorowicz
data urodzenia: 21.09.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Furman
data urodzenia: 21.04.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Gondek
data urodzenia: 19.12.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Jambrzycki
data urodzenia: 31.10.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Andrzej Kosiński
data urodzenia: 20.11.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Karol Kosiński
data urodzenia: 16.07.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Kossyk
data urodzenia: 27.09.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Kossyk
data urodzenia: 12.05.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Maliszewski
data urodzenia: 03.01.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Masłowski
data urodzenia: 01.06.1982
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Konrad Radzikowski
data urodzenia: 19.07.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Romachów
data urodzenia: 28.09.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Konrad Romachów
data urodzenia: 31.07.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Pavel Rudneu
data urodzenia: 21.01.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Ruszczyk
data urodzenia: 06.10.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Tercjak
data urodzenia: 05.12.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Włoch
data urodzenia: 04.05.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Zabrocki
data urodzenia: 30.10.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Trzecia liga "Grupa II" 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 KKS LECH II POZNAŃ 17 39
2 MIESZKO GNIEZNO 17 39
3 KKS WŁÓKNIARZ 1925 KALISZ 17 38
4 RADUNIA STĘŻYCA 17 36
5 SOKÓŁ KLECZEW 17 32
6 KP STAROGARD GDAŃSKI 17 31
7 BAŁTYK GDYNIA 17 29
8 KOTWICA KOŁOBRZEG 17 29
9 POLONIA ŚRODA WLKP. 17 25
10 ŚWIT SZCZECIN 17 24
11 GÓRNIK KONIN 17 23
12 GWARDIA KOSZALIN 17 18
13 POGOŃ II SZCZECIN 17 16
14 BAŁTYK KOSZALIN 17 15
15 JAROTA JAROCIN 17 13
16 CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ 17 10
17 WIERZYCA DECKA PELPLIN 17 8
18 WDA ŚWIECIE 17 8
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności