MLKS Motor Lubawa | Trzecia liga

MLKS Motor Lubawa

MLKS Motor Lubawa

Paweł Ewertowski
data urodzenia: 21.09.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Gerka
data urodzenia: 23.02.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Józefowicz
data urodzenia: 10.05.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Kasprzycki
data urodzenia: 21.07.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Arkadiusz Konicz
data urodzenia: 02.01.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Laskowski
data urodzenia: 05.01.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Linkner
data urodzenia: 07.02.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Łątkowski
data urodzenia: 23.04.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Malinowski
data urodzenia: 01.09.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Zbigniew Marchlewski
data urodzenia: 31.01.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Margalski
data urodzenia: 23.03.1998
waga/wzrost: 50/ 170
0 FANÓW
Szymon Modrzewski
data urodzenia: 04.11.2001
waga/wzrost: 32/ 152
0 FANÓW
Marcin Ogrodowczyk
data urodzenia: 19.11.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Miłosz Olejniczak
data urodzenia: 13.03.1999
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Piotr Rykaczewski
data urodzenia: 12.06.2000
waga/wzrost: 35/ 162
0 FANÓW
Damian Suszczewicz
data urodzenia: 07.11.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Igor Szczepański
data urodzenia: 29.11.1999
waga/wzrost: 48/ 158
0 FANÓW
Roman Śnieżawski
data urodzenia: 18.09.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marek Śnieżawski
data urodzenia: 30.07.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Śnieżawski
data urodzenia: 04.09.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Tomkiewicz
data urodzenia: 21.12.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Borys Vasiutyn
data urodzenia: 06.05.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Wietecha
data urodzenia: 24.08.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Wodzicki
data urodzenia: 29.12.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Zasuwa
data urodzenia: 01.05.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Żak
data urodzenia: 24.04.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Trzecia liga "Grupa II" 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 KP STAROGARD GDAŃSKI 1 3
2 KKS LECH II POZNAŃ 1 3
3 RADUNIA STĘŻYCA 1 3
4 JAROTA JAROCIN 1 3
5 KOTWICA KOŁOBRZEG 1 3
6 ŚWIT SZCZECIN 1 3
7 WDA ŚWIECIE 1 3
8 BAŁTYK GDYNIA 1 1
9 KKS WŁÓKNIARZ 1925 KALISZ 1 1
10 MIESZKO GNIEZNO 1 1
11 POLONIA ŚRODA WLKP. 1 1
12 GWARDIA KOSZALIN 1 0
13 GÓRNIK KONIN 1 0
14 POGOŃ II SZCZECIN 1 0
15 WIERZYCA DECKA PELPLIN 1 0
16 CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ 1 0
17 BAŁTYK KOSZALIN 1 0
18 SOKÓŁ KLECZEW 1 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży