MLKS Motor Lubawa | Trzecia liga

MLKS Motor Lubawa

MLKS Motor Lubawa

Paweł Ewertowski
data urodzenia: 21.09.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Gerka
data urodzenia: 23.02.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Józefowicz
data urodzenia: 10.05.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Kasprzycki
data urodzenia: 21.07.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Arkadiusz Konicz
data urodzenia: 02.01.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Laskowski
data urodzenia: 05.01.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Linkner
data urodzenia: 07.02.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Łątkowski
data urodzenia: 23.04.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Malinowski
data urodzenia: 01.09.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Zbigniew Marchlewski
data urodzenia: 31.01.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Margalski
data urodzenia: 23.03.1998
waga/wzrost: 50/ 170
0 FANÓW
Szymon Modrzewski
data urodzenia: 04.11.2001
waga/wzrost: 32/ 152
0 FANÓW
Marcin Ogrodowczyk
data urodzenia: 19.11.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Miłosz Olejniczak
data urodzenia: 13.03.1999
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Piotr Rykaczewski
data urodzenia: 12.06.2000
waga/wzrost: 35/ 162
0 FANÓW
Damian Suszczewicz
data urodzenia: 07.11.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Igor Szczepański
data urodzenia: 29.11.1999
waga/wzrost: 48/ 158
0 FANÓW
Roman Śnieżawski
data urodzenia: 18.09.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marek Śnieżawski
data urodzenia: 30.07.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Śnieżawski
data urodzenia: 04.09.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Tomkiewicz
data urodzenia: 21.12.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Borys Vasiutyn
data urodzenia: 06.05.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Wietecha
data urodzenia: 24.08.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Wodzicki
data urodzenia: 29.12.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Zasuwa
data urodzenia: 01.05.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Żak
data urodzenia: 24.04.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Trzecia liga "Grupa II" 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 KKS LECH II POZNAŃ 17 39
2 MIESZKO GNIEZNO 17 39
3 KKS WŁÓKNIARZ 1925 KALISZ 17 38
4 RADUNIA STĘŻYCA 17 36
5 SOKÓŁ KLECZEW 17 32
6 KP STAROGARD GDAŃSKI 17 31
7 BAŁTYK GDYNIA 17 29
8 KOTWICA KOŁOBRZEG 17 29
9 POLONIA ŚRODA WLKP. 17 25
10 ŚWIT SZCZECIN 17 24
11 GÓRNIK KONIN 17 23
12 GWARDIA KOSZALIN 17 18
13 POGOŃ II SZCZECIN 17 16
14 BAŁTYK KOSZALIN 17 15
15 JAROTA JAROCIN 17 13
16 CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ 17 10
17 WIERZYCA DECKA PELPLIN 17 8
18 WDA ŚWIECIE 17 8
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności