MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | Trzecia liga

Świt Nowy Dwór Mazowiecki

MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Konstanty Antoniuk
data urodzenia: 27.07.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Basiuk
data urodzenia: 09.02.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Bramowicz
data urodzenia: 22.07.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Cichocki
data urodzenia: 14.09.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Cuch
data urodzenia: 01.10.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Dankowski
data urodzenia: 12.03.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Dara
data urodzenia: 09.03.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Drewnowski
data urodzenia: 15.07.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Karol Drwęcki
data urodzenia: 01.11.1991
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Mariusz Gabrych
data urodzenia: 15.03.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Gapczyński
data urodzenia: 13.03.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Radosław Kamiński
data urodzenia: 28.09.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Konrad Karaszewski
data urodzenia: 02.11.1981
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Kozłowski
data urodzenia: 28.11.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Maciejewski
data urodzenia: 10.06.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Mioduszewski
data urodzenia: 31.08.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Napora
data urodzenia: 24.03.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Nowiński
data urodzenia: 28.03.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Konrad Perzyna
data urodzenia: 05.08.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Pietroń
data urodzenia: 12.08.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Prus
data urodzenia: 09.03.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Przysowa
data urodzenia: 01.03.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Rybak
data urodzenia: 06.12.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Skubisz
data urodzenia: 16.04.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Steć
data urodzenia: 06.10.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartłomiej Stryjek
data urodzenia: 11.03.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Trojak
data urodzenia: 06.11.1997
waga/wzrost: bd/ bd
2 FANÓW

Trzecia liga "Grupa II" 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 KP STAROGARD GDAŃSKI 1 3
2 KKS LECH II POZNAŃ 1 3
3 RADUNIA STĘŻYCA 1 3
4 JAROTA JAROCIN 1 3
5 KOTWICA KOŁOBRZEG 1 3
6 ŚWIT SZCZECIN 1 3
7 WDA ŚWIECIE 1 3
8 BAŁTYK GDYNIA 1 1
9 KKS WŁÓKNIARZ 1925 KALISZ 1 1
10 MIESZKO GNIEZNO 1 1
11 POLONIA ŚRODA WLKP. 1 1
12 GWARDIA KOSZALIN 1 0
13 GÓRNIK KONIN 1 0
14 POGOŃ II SZCZECIN 1 0
15 WIERZYCA DECKA PELPLIN 1 0
16 CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ 1 0
17 BAŁTYK KOSZALIN 1 0
18 SOKÓŁ KLECZEW 1 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży