MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki | Trzecia liga

Świt Nowy Dwór Mazowiecki

MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Konstanty Antoniuk
data urodzenia: 27.07.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Basiuk
data urodzenia: 09.02.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Bramowicz
data urodzenia: 22.07.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Cichocki
data urodzenia: 14.09.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Cuch
data urodzenia: 01.10.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Dankowski
data urodzenia: 12.03.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Dara
data urodzenia: 09.03.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Drewnowski
data urodzenia: 15.07.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Karol Drwęcki
data urodzenia: 01.11.1991
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Mariusz Gabrych
data urodzenia: 15.03.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Gapczyński
data urodzenia: 13.03.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Radosław Kamiński
data urodzenia: 28.09.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Konrad Karaszewski
data urodzenia: 02.11.1981
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Kozłowski
data urodzenia: 28.11.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Maciejewski
data urodzenia: 10.06.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Mioduszewski
data urodzenia: 31.08.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Napora
data urodzenia: 24.03.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Nowiński
data urodzenia: 28.03.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Konrad Perzyna
data urodzenia: 05.08.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Pietroń
data urodzenia: 12.08.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Prus
data urodzenia: 09.03.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Przysowa
data urodzenia: 01.03.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Rybak
data urodzenia: 06.12.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Skubisz
data urodzenia: 16.04.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Steć
data urodzenia: 06.10.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartłomiej Stryjek
data urodzenia: 11.03.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Trojak
data urodzenia: 06.11.1997
waga/wzrost: bd/ bd
2 FANÓW

Trzecia liga "Grupa II" 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 KKS LECH II POZNAŃ 17 39
2 MIESZKO GNIEZNO 17 39
3 KKS WŁÓKNIARZ 1925 KALISZ 17 38
4 RADUNIA STĘŻYCA 17 36
5 SOKÓŁ KLECZEW 17 32
6 KP STAROGARD GDAŃSKI 17 31
7 BAŁTYK GDYNIA 17 29
8 KOTWICA KOŁOBRZEG 17 29
9 POLONIA ŚRODA WLKP. 17 25
10 ŚWIT SZCZECIN 17 24
11 GÓRNIK KONIN 17 23
12 GWARDIA KOSZALIN 17 18
13 POGOŃ II SZCZECIN 17 16
14 BAŁTYK KOSZALIN 17 15
15 JAROTA JAROCIN 17 13
16 CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ 17 10
17 WIERZYCA DECKA PELPLIN 17 8
18 WDA ŚWIECIE 17 8
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności