MKS Świt Nowy Dwór Maz. | Trzecia liga

Ostatni mecz

03 08/2019 16:00
Olimpia Zambrów - MKS Świt Nowy Dwór Maz. Trzecia liga "Grupa I" Stadion Miejski (Zambrów, Prymasa Stefana Wyszyńskiego 8) szczegóły
idę na mecz ›

Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Najbliższy mecz

24 08/2019 17:00
Sokół Aleksandrów - MKS Świt Nowy Dwór Maz. Trzecia liga "Grupa I" Stadion im. Włodzimierza Smolarka (Aleksandrów Łódzki 98) szczegóły
idę na mecz ›

MKS Świt Nowy Dwór Maz.

Piotr Basiuk
data urodzenia: 09.02.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Broniszewski
data urodzenia: 13.04.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Arkadiusz Ciach
data urodzenia: 05.05.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Cuch
data urodzenia: 01.10.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Karol Drwęcki
data urodzenia: 01.11.1991
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Radosław Kamiński
data urodzenia: 28.09.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Kusiński
data urodzenia: 06.07.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Kwiatkowski
data urodzenia: 23.11.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Maciejewski
data urodzenia: 10.06.1994
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Hubert Michalik
data urodzenia: 18.03.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Emil Możdżonek
data urodzenia: 14.06.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mikołaj Napora
data urodzenia: 13.02.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Błażej Niezgoda
data urodzenia: 23.01.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kajetan Piwowarek
data urodzenia: 19.06.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krystian Pomorski
data urodzenia: 30.12.1995
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Mateusz Prus
data urodzenia: 09.03.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jan Szulkowski
data urodzenia: 14.06.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jacek Tkaczyk
data urodzenia: 26.09.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Tlaga
data urodzenia: 27.02.1987
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Kamil Waśniowski
data urodzenia: 26.07.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Wiśniewski
data urodzenia: 21.05.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Trzecia liga "Grupa III" 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 ŚLĄSK WROCŁAW 3 9
2 FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ 3 9
3 BTP STAL BRZEG 3 7
4 BTS REKORD 2 6
5 KS ROW 1964 RYBNIK 3 5
6 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW 3 4
7 GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. 3 3
8 KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 3 3
9 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 3 3
10 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 3 3
11 MKS RUCH ZDZIESZOWICE 2 3
12 ZAGŁĘBIE II LUBIN 2 2
13 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 3 2
14 LZS STAROWICE DOLNE 3 2
15 PIAST ŻMIGRÓD 3 2
16 MKS KLUCZBORK 2 1
17 MIEDŹ II LEGNICA 3 1
18 RUCH CHORZÓW S.A. 1 -2

Terminarz

30 08/2019 18:00
UNIA SKIERNIEWICE - MKS Świt Nowy Dwór Maz. Trzecia liga "Grupa I" Unia Skierniewice (Skierniewice, Pomologiczna 10) szczegóły
idę na mecz ›
24 08/2019 17:00
Sokół Aleksandrów - MKS Świt Nowy Dwór Maz. Trzecia liga "Grupa I" Stadion im. Włodzimierza Smolarka (Aleksandrów Łódzki 98) szczegóły
idę na mecz ›
03 08/2019 16:00
Olimpia Zambrów 1:2 MKS Świt Nowy Dwór Maz. Trzecia liga "Grupa I" Stadion Miejski (Zambrów, Prymasa Stefana Wyszyńskiego 8) szczegóły

Promocje

Koszulka Nike Polska Breathe Football Top Domowa 893891-100

179,99 zł
KUP TERAZ
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności