MKS Ełk | Trzecia liga

MKS Mazur Ełk

MKS Ełk

Arkadiusz Bogdaniuk
data urodzenia: 18.08.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Butkiewicz
data urodzenia: 18.03.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Cwalina
data urodzenia: 10.06.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Dec
data urodzenia: 22.07.2000
waga/wzrost: 38/ 155
0 FANÓW
Adam Finfando
data urodzenia: 22.05.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Furman
data urodzenia: 21.04.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Gryko
data urodzenia: 01.02.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Hryszko
data urodzenia: 25.05.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
P
Kacper Jagłowski
data urodzenia: 11.09.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Jambrzycki
data urodzenia: 31.10.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Hubert Kalicki
data urodzenia: 28.01.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Oliver Konopko
data urodzenia: 11.08.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Kraska
data urodzenia: 06.11.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Malinowski
data urodzenia: 03.06.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Malinowski
data urodzenia: 10.07.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Mondelhower
data urodzenia: 25.01.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marek Pachucki
data urodzenia: 24.02.2000
waga/wzrost: 35/ 148
0 FANÓW
Paweł Pilecki
data urodzenia: 22.08.1998
waga/wzrost: 48/ 160
0 FANÓW
Adam Radzikowski
data urodzenia: 31.07.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Rosoliński
data urodzenia: 18.09.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Sobolewski
data urodzenia: 20.06.1979
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Supiński
data urodzenia: 05.02.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Szaraniec
data urodzenia: 17.01.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Świderski
data urodzenia: 01.06.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Świderski
data urodzenia: 10.12.1994
waga/wzrost: bd/ bd
2 FANÓW

Trzecia liga "Grupa II" 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 KKS WŁÓKNIARZ 1925 KALISZ 19 44
2 MIESZKO GNIEZNO 19 42
3 KKS LECH II POZNAŃ 19 42
4 RADUNIA STĘŻYCA 19 42
5 SOKÓŁ KLECZEW 19 36
6 KOTWICA KOŁOBRZEG 19 35
7 BAŁTYK GDYNIA 19 32
8 KP STAROGARD GDAŃSKI 19 31
9 POLONIA ŚRODA WLKP. 19 31
10 GÓRNIK KONIN 19 29
11 ŚWIT SZCZECIN 19 27
12 GWARDIA KOSZALIN 19 18
13 JAROTA JAROCIN 19 17
14 POGOŃ II SZCZECIN 19 16
15 BAŁTYK KOSZALIN 19 15
16 CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ 19 13
17 WIERZYCA DECKA PELPLIN 19 8
18 WDA ŚWIECIE 19 8
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu Polityka prywatności