MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. | IV Liga

Ostatni mecz

12 08/2018 17:00
KS SPÓJNIA LANDEK - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. IV Liga " " Grupa 2 (RW) KS Spójnia Landek (Landek) szczegóły
idę na mecz ›

MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL.

MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL.

Dawid Buczek
data urodzenia: 06.08.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Artur Cichy
data urodzenia: 08.10.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kajetan Florkowski
data urodzenia: 14.10.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Gajda
data urodzenia: 19.03.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Satoru Gokita
data urodzenia: 04.06.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Gorzawski
data urodzenia: 27.02.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Jona
data urodzenia: 02.04.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Kamiński
data urodzenia: 10.01.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Kocztorz
data urodzenia: 06.10.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Krzyżok
data urodzenia: 27.03.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Lukoszek
data urodzenia: 19.02.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Malinowski
data urodzenia: 09.11.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Mandrysz
data urodzenia: 24.03.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Okraszewski
data urodzenia: 23.03.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Ośliźlok
data urodzenia: 17.06.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Panic
data urodzenia: 14.07.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Pastuszak
data urodzenia: 22.09.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Reinhard
data urodzenia: 04.09.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Riabowski
data urodzenia: 24.11.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartłomiej Sikorski
data urodzenia: 15.05.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marek Szczyrba
data urodzenia: 14.04.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tobiasz Wodecki
data urodzenia: 08.05.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Nataniel Wybraniec
data urodzenia: 26.12.2000
waga/wzrost: 44/ 154
0 FANÓW
Tomasz Zieliński
data urodzenia: 30.09.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

IV Liga Grupa 1 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 MKS PRZASNYSZ 30 65
2 PWKS HURAGAN WOŁOMIN 29 64
3 MKS ZĄBKOVIA ZĄBKI 30 63
4 MKS MAZOVIA MIŃSK MAZ. 30 62
5 SS HUTNIK W-WA SP. Z O.O. 30 46
6 KS DRUKARZ W-WA 30 46
7 KS ŁOMIANKI 30 44
8 WISŁA PŁOCK S.A. 30 42
9 MKP POGOŃ II SIEDLCE 29 37
10 MKS WKRA ŻUROMIN 30 36
11 KS OŻAROWIANKA 30 35
12 OTS KORONA OSTROŁĘKA 30 33
13 MKS MŁAWIANKA MŁAWA 30 31
14 MKS KASZTELAN SIERPC 30 25
15 MKS MAZUR GOSTYNIN 30 22
16 MKS CIECHANÓW 30 21
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności