MIEDŹ LEGNICA | Druga liga kobiet

MIEDŹ LEGNICA

MIEDŹ LEGNICA

Adriana Achcińska
data urodzenia: 22.04.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wiktoria Andrzejewska
data urodzenia: 19.01.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marlena Bajsarowicz
data urodzenia: 14.10.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Monika Bierowiec
data urodzenia: 01.09.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Małgorzata Bystryk
data urodzenia: 30.04.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Estera Cybulska
data urodzenia: 22.03.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wiktoria Czapluk
data urodzenia: 21.06.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Julita Firuta
data urodzenia: 27.11.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Agata Gaweł
data urodzenia: 10.10.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Monika Jakimiak
data urodzenia: 16.02.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Urszula Jankowska
data urodzenia: 19.02.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patrycja Kaleta
data urodzenia: 14.08.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Magdalena Kaźmierczak
data urodzenia: 19.04.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Karolina Kaźmierska
data urodzenia: 16.09.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Natalia Kowalewska
data urodzenia: 10.01.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Gabriela Kowalik
data urodzenia: 03.07.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wiktoria Kudyba
data urodzenia: 18.02.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marta Mętel
data urodzenia: 19.05.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Karolina Naporowska
data urodzenia: 11.04.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Eliza Ostrowska
data urodzenia: 08.02.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Aleksandra Pater
data urodzenia: 20.12.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Julia Przybylska
data urodzenia: 15.08.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Izabela Siekierska
data urodzenia: 12.11.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
B
Korina Tulikowska
data urodzenia: 16.02.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Zuzanna Urbaniak
data urodzenia: 10.05.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Justyna Walter
data urodzenia: 26.02.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Druga liga kobiet 2017/2018

poz. drużyna mecze pkt
1 KOTWICA KÓRNIK 7 21
2 UKS SP ORZEŁ 2010 WAŁCZ 8 16
3 POLONIA ŚRODA WLKP. 6 14
4 OLIMPIA II SZCZECIN 8 14
5 TKKF "STILON" GORZÓW 7 13
6 GSS GRODZISK WLKP. 8 13
7 GWIAZDA - KANIA TORUŃ 8 11
8 AKADEMIA PIŁKARSKA KOTWICA 8 10
9 KKP CHEŁMŻA 6 8
10 LIPNO STĘSZEW 8 6
11 MAKS-LUBUSZANIN DREZDENKO. 8 3
12 BIAŁO-ZIELONE GDAŃSK 8 0

Karta kibica

  • Najlepsze miejsca na stadionie
  • Bilety w specjalnej cenie na wybrane mecze
zamów kartę kibica
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży