MIEDŹ I LEGNICA | D1 Młodzik

MIEDŹ LEGNICA

MIEDŹ I LEGNICA

Mikołaj Barczyszyn
data urodzenia: 03.07.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Emil Bernacki
data urodzenia: 05.01.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Brodzik
data urodzenia: 17.10.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Budzik
data urodzenia: 28.12.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Dominiak
data urodzenia: 12.01.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Oskar Dziweńka
data urodzenia: 17.08.2005
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Freidenberg
data urodzenia: 21.05.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Górski
data urodzenia: 20.05.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Jasiński
data urodzenia: 15.10.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Jezierski
data urodzenia: 30.09.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Kuruc
data urodzenia: 22.01.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Kuruc
data urodzenia: 22.01.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wiktor Lewandowski
data urodzenia: 26.12.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Mach
data urodzenia: 24.08.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Oskar Maczuba
data urodzenia: 20.05.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Mazgis
data urodzenia: 14.05.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Konrad Narewski
data urodzenia: 19.08.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Pasowicz
data urodzenia: 05.04.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maksymilian Próchnicki
data urodzenia: 24.01.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Rzęsa
data urodzenia: 08.07.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Alan Skorobogaty
data urodzenia: 14.10.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Korneliusz Styczeń
data urodzenia: 01.05.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Szczepanik
data urodzenia: 15.09.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Tumilewicz
data urodzenia: 08.08.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Zachaczewski
data urodzenia: 07.07.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Zubko
data urodzenia: 29.06.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

I liga wojewódzka D1 Młodzik 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. 0 0
2 MKS ŻORY 0 0
3 LKS FORTECA ŚWIERKLANY 0 0
4 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 0 0
5 GÓRNIK ZABRZE S.S.A. 0 0
6 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 0 0
7 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 0 0
8 BBTS PODBESKIDZIE 0 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności