Magnat Juchnowiec Kościelny | IV Liga

Magnat Juchnowiec Kościelny

Magnat Juchnowiec Kościelny

Jarosław Bielski
data urodzenia: 05.01.1964
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marek Budnik
data urodzenia: 25.08.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Choryło
data urodzenia: 15.04.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Chrościcki
data urodzenia: 06.06.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Czerniawski
data urodzenia: 06.01.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Fabiszewski
data urodzenia: 17.10.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Hruświcki
data urodzenia: 31.10.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Jaromiński
data urodzenia: 22.09.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Kamiński
data urodzenia: 08.05.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Karpowicz
data urodzenia: 21.06.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Kaźmierczak
data urodzenia: 03.01.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Kużel
data urodzenia: 05.04.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Łoś
data urodzenia: 02.01.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jacek Markiewicz
data urodzenia: 18.04.1976
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Błażej Opryszczko
data urodzenia: 17.06.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Podoliński
data urodzenia: 08.07.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Karol Radomski
data urodzenia: 01.12.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Błażej Rynkiewicz
data urodzenia: 25.10.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Sawicki
data urodzenia: 15.07.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Suszczyński
data urodzenia: 09.06.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Suszczyński
data urodzenia: 30.07.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Szymaniuk
data urodzenia: 26.09.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mariusz Tymiński
data urodzenia: 05.03.1981
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Yamaguchi
data urodzenia: 09.12.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Zielinko
data urodzenia: 12.06.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

IV Liga Grupa 1 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 PWKS HURAGAN WOŁOMIN 17 35
2 MKS ZĄBKOVIA ZĄBKI 17 34
3 MKS PRZASNYSZ 17 31
4 KS OŻAROWIANKA 17 31
5 MKS MAZOVIA MIŃSK MAZ. 17 28
6 SS HUTNIK W-WA SP. Z O.O. 17 28
7 KS ŁOMIANKI 17 28
8 MKP POGOŃ II SIEDLCE 17 23
9 WISŁA PŁOCK S.A. 17 23
10 OTS KORONA OSTROŁĘKA 17 23
11 KS DRUKARZ W-WA 17 21
12 MKS WKRA ŻUROMIN 17 21
13 MKS MAZUR GOSTYNIN 17 18
14 MKS CIECHANÓW 17 16
15 MKS MŁAWIANKA MŁAWA 17 13
16 MKS KASZTELAN SIERPC 17 10
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności