LZS Rolnik Skąpa | Klasa A

LZS Rolnik Skąpa

LZS Rolnik Skąpa

Marcin Bilski
data urodzenia: 17.05.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Bujak
data urodzenia: 26.01.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Dygudaj
data urodzenia: 10.02.1979
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Adrian Florczak
data urodzenia: 29.03.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Grzesiak
data urodzenia: 30.06.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Kapela
data urodzenia: 02.06.1983
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Kazuba
data urodzenia: 05.09.1986
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Robert Krzypkowski
data urodzenia: 18.02.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Radosław Kurzynoga
data urodzenia: 20.03.1981
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Lesiak
data urodzenia: 09.10.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Loręcki
data urodzenia: 08.04.1972
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Łyp
data urodzenia: 25.07.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Malec
data urodzenia: 14.12.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Marszałek
data urodzenia: 24.11.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Mielczarek
data urodzenia: 29.09.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Osiej
data urodzenia: 02.05.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Osiej
data urodzenia: 10.10.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Pazera
data urodzenia: 08.11.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jarosław Rusajczyk
data urodzenia: 22.09.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jarosław Sikora
data urodzenia: 01.08.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Tokarski
data urodzenia: 12.10.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Włodarczyk
data urodzenia: 04.07.1993
waga/wzrost: 78/ 180
0 FANÓW
Konrad Wojtysiak
data urodzenia: 21.09.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Zasępa
data urodzenia: 17.07.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Zieliński
data urodzenia: 15.07.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Zimoń
data urodzenia: 20.06.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Zmarzły
data urodzenia: 07.09.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Płock: Klasa A 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 BZURA CHODAKÓW 4 10
2 BŁĘKITNI GĄBIN 4 10
3 WICHER CIESZEWO 4 9
4 ULKS CIÓŁKOWO 4 6
5 GKS GÓRA 4 6
6 SPÓJNIA MAŁA WIEŚ 4 6
7 MAZOWIA SŁUBICE 4 6
8 ZORZA SZCZAWIN K. 4 6
9 WISŁA GŁÓWINA SOBOWO 4 4
10 POLONIA RADZANOWO 4 3
11 SZOPEN SANNIKI 4 3
12 WISŁA NOWY DUNINÓW 4 1
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży