LZS Narewka | Klasa okręgowa

LZS Narewka

LZS Narewka

Dawid Adamiuk
data urodzenia: 15.11.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Andrzejewski
data urodzenia: 02.07.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kevin Budnik
data urodzenia: 17.07.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Budźko
data urodzenia: 06.10.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Charkiewicz
data urodzenia: 12.04.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Chilimoniuk
data urodzenia: 24.04.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Juliusz Dyrynda
data urodzenia: 15.01.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Gąsowski
data urodzenia: 22.06.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Gołub
data urodzenia: 17.01.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Gabriel Iwacewicz
data urodzenia: 01.01.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Jankowski
data urodzenia: 04.08.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Karpowicz
data urodzenia: 26.10.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mirosław Krasnopolski
data urodzenia: 14.08.1975
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Krysiewicz
data urodzenia: 28.03.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mariusz Lasota
data urodzenia: 14.08.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Latkowski
data urodzenia: 30.06.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Łuckiewicz
data urodzenia: 12.08.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Niegowski
data urodzenia: 12.12.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Karol Pawłowski
data urodzenia: 10.12.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Puchajda
data urodzenia: 05.12.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Skiepko
data urodzenia: 28.08.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Sokołowski
data urodzenia: 15.11.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jacek Stefanowicz
data urodzenia: 20.07.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Norbert Stulgis
data urodzenia: 05.08.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Turowski
data urodzenia: 08.05.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Walenciej
data urodzenia: 19.11.1977
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Wasiluk
data urodzenia: 11.11.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Płock: Klasa okręgowa 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 UNIA IŁÓW 1 3
2 ORZEŁ GOLESZYN 1 3
3 SKRA DROBIN 1 1
4 STEGNY WYSZOGRÓD 1 1
5 DELTA SŁUPNO 0 0
6 SKRWA ŁUKOMIE 0 0
7 AMATOR MASZEWO 0 0
8 BŁYSKAWICA LUCIEŃ 0 0
9 STOCZNIOWIEC PŁOCK 0 0
10 ŚWIT STAROŹREBY 0 0
11 UNIA CZERMNO 0 0
12 ZRYW BIELSK 0 0
13 POGOŃ SŁUPIA 1 0
14 START PROBOSZCZEWICE 1 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży