LZS GRUDZICE | Klasa B

LZS GRUDZICE

LZS GRUDZICE

Mateusz Bul
data urodzenia: 15.01.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Oleg Burlea
data urodzenia: 12.09.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Arif Burzyk
data urodzenia: 05.11.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Gadżała
data urodzenia: 13.10.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Górski
data urodzenia: 04.06.1981
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcel Jagiełło
data urodzenia: 24.12.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Manfred Kauczuk
data urodzenia: 24.07.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Kołbuc
data urodzenia: 26.06.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Koy
data urodzenia: 14.08.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Kozioł
data urodzenia: 21.03.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Kozioł
data urodzenia: 09.07.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Lisoń
data urodzenia: 25.11.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Filip Majewski
data urodzenia: 17.03.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Majewski
data urodzenia: 05.05.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jędrzej Mizio
data urodzenia: 14.05.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Manfred Moczko
data urodzenia: 28.10.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Nowak
data urodzenia: 12.09.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Ochenduszko
data urodzenia: 09.03.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Gheorghi Plotnicov
data urodzenia: 25.07.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marek Popczyk
data urodzenia: 21.01.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Skupiński
data urodzenia: 15.01.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Robert Sowada
data urodzenia: 15.10.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dominik Strzyż
data urodzenia: 06.11.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Sura
data urodzenia: 29.03.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Wanat
data urodzenia: 27.02.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Siedlce: Klasa B 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 ŚWIT BARCZĄCA 1 3
2 AMAZONKA WIŚNIEW 1 3
3 KSS PROMNIK GOŃCZYCE 1 3
4 PŁOMIEŃ II DĘBE WIELKIE 1 3
5 BŁĘKITNI STOCZEK 1 3
6 NOJSZEWIANKA DOBRE 1 3
7 NIWA TĘCZKI 1 1
8 KORONA OLSZYC 1 1
9 BTS VERIFIS WYROZĘBY 1 0
10 JUTRZENKA CEGŁÓW 1 0
11 GRODZISK KRZYMOSZE 1 0
12 ULKS GOŁĄBEK 1 0
13 PODLASIE II SOKOŁÓW PODLASKI 1 0
14 STRZELEC CHODÓW 1 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności