Lotnik II Kryspinów | Klasa B

Lotnik Kryspinów

Lotnik II Kryspinów

Mateusz Banak
0 FANÓW
Bartosz Basiński
0 FANÓW
Rafał Biel
0 FANÓW
Michał Broda
0 FANÓW
Jakub Brzeźniak
0 FANÓW
Daniel Bukalski
0 FANÓW
Alekander Dzieduszyński
1 FANÓW
Marcin Fiutowski
0 FANÓW
Maciej Fiutowski
0 FANÓW
Marcin Gajewski
0 FANÓW
Mateusz Galos
0 FANÓW
Mateusz Gędłek
0 FANÓW
Marcin Gołoś
0 FANÓW
Jakub Grzesiak
0 FANÓW
Paweł Hady
0 FANÓW
Bogdan Hajto
0 FANÓW
Piotr Horoszko
0 FANÓW
Mariusz Iżyk
0 FANÓW
Jarosław Jakubas
0 FANÓW
Rafał Jakubas
0 FANÓW
Jakub Janas
0 FANÓW
Piotr Janik
0 FANÓW
Paweł Jaskowski
0 FANÓW
Wojciech Jaskowski
0 FANÓW
Dawid Jaskowski
0 FANÓW
Przemysław Jurek
0 FANÓW
Piotr Kania
0 FANÓW
Jacek Kawalec
0 FANÓW
N
Bartosz Knop
0 FANÓW
Mateusz Koczwara
0 FANÓW
Michał Konobiewski
0 FANÓW
Stanisław Koszycki
0 FANÓW
Michał Koszycki
0 FANÓW
Sebastian Kowol
0 FANÓW
Karol Koziara
0 FANÓW
Tomasz Kuchasz
0 FANÓW
Adam Kuraś
0 FANÓW
Patryk Lach
0 FANÓW
Andrzej Lorek
0 FANÓW
Rafał Łachowski
0 FANÓW
Jakub Łaski
0 FANÓW
Piotr Łędzki
0 FANÓW
Vladyslav Malinevskyi
0 FANÓW
Kacper Mądry
0 FANÓW
Michał Meus
0 FANÓW
Łukasz Michalczyk
0 FANÓW
Mateusz Misiorowski
0 FANÓW
Rafał Mrowiec
0 FANÓW
Dawid Murdza
0 FANÓW
Michał Musiał
0 FANÓW
Damian Nogieć
0 FANÓW
Krzysztof Olszewski
0 FANÓW
Jakub Podgórski
0 FANÓW
Krzysztof Przebinda
0 FANÓW
Marek Przybycień
0 FANÓW
Marcin Rejzowicz
0 FANÓW
Paweł Sadko
0 FANÓW
Krzysztof Sadko
0 FANÓW
Karol Skiba
0 FANÓW
Łukasz Skóra
0 FANÓW
Piotr Stach
0 FANÓW
Mirosław Stach
0 FANÓW
Kacper Studnicki
0 FANÓW
Łukasz Sułek
0 FANÓW
Łukasz Syrek
0 FANÓW
Karol Szmukier
0 FANÓW
Maksymilian Tatarczuch
0 FANÓW
Witold Tokarski
0 FANÓW
Mirosław Uszpelkat
0 FANÓW
Dariusz Wardęga
0 FANÓW
Sebastian Wąsowicz
0 FANÓW
Grzegorz Wieczorek
0 FANÓW
P
Jakub Wilczyński
0 FANÓW
Ryszard Witanowski
0 FANÓW
Łukasz Wsołek
0 FANÓW
Jakub Zosiuk
0 FANÓW
Grzegorz Zygmunt
0 FANÓW

Siedlce: Klasa B 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 JUTRZENKA CEGŁÓW 12 31
2 KSS PROMNIK GOŃCZYCE 12 27
3 ULKS GOŁĄBEK 12 23
4 GRODZISK KRZYMOSZE 12 22
5 PŁOMIEŃ II DĘBE WIELKIE 12 22
6 ŚWIT BARCZĄCA 12 16
7 BTS VERIFIS WYROZĘBY 12 15
8 NIWA TĘCZKI 12 14
9 NOJSZEWIANKA DOBRE 12 12
10 BŁĘKITNI STOCZEK 12 12
11 KORONA OLSZYC 12 11
12 PODLASIE II SOKOŁÓW PODLASKI 12 10
13 AMAZONKA WIŚNIEW 12 9
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności