Lotnik II Kryspinów | Klasa C

Lotnik Kryspinów

Lotnik II Kryspinów

Mateusz Banak
0 FANÓW
Bartosz Basiński
0 FANÓW
Michał Broda
0 FANÓW
Daniel Bukalski
0 FANÓW
Łukasz Czech
0 FANÓW
Alekander Dzieduszyński
1 FANÓW
Marcin Fiutowski
0 FANÓW
Maciej Fiutowski
0 FANÓW
Marcin Gajewski
0 FANÓW
Mateusz Galos
0 FANÓW
Mateusz Gędłek
0 FANÓW
Marcin Gołoś
0 FANÓW
Damian Grudzień
0 FANÓW
Tomasz Gruszka
0 FANÓW
Jakub Grzesiak
0 FANÓW
Paweł Hady
0 FANÓW
Bogdan Hajto
0 FANÓW
Piotr Horoszko
0 FANÓW
Mariusz Iżyk
0 FANÓW
Jarosław Jakubas
0 FANÓW
Rafał Jakubas
0 FANÓW
Jakub Janas
0 FANÓW
Paweł Jaskowski
0 FANÓW
Wojciech Jaskowski
0 FANÓW
Dawid Jaskowski
0 FANÓW
Dawid Kania
0 FANÓW
Damian Karoń
0 FANÓW
Bartosz Knop
0 FANÓW
Mateusz Koczwara
0 FANÓW
Michał Konobiewski
0 FANÓW
Stanisław Koszycki
0 FANÓW
Michał Koszycki
0 FANÓW
Łukasz Koszycki
0 FANÓW
Sebastian Kowol
0 FANÓW
Łukasz Kozioł
0 FANÓW
Tomasz Kuchasz
0 FANÓW
Adam Kuraś
0 FANÓW
Mikołaj Lindner
0 FANÓW
Andrzej Lorek
0 FANÓW
Rafał Łachowski
0 FANÓW
Jakub Łaski
0 FANÓW
Piotr Łędzki
0 FANÓW
Artur Maciejaszek
0 FANÓW
Vladyslav Malinevskyi
0 FANÓW
Kacper Mądry
0 FANÓW
Grzegorz Meus
0 FANÓW
Łukasz Michalczyk
0 FANÓW
Mateusz Misiorowski
0 FANÓW
Marcin Mitana
0 FANÓW
Bogusław Moniak
0 FANÓW
Dawid Murdza
0 FANÓW
Michał Musiał
0 FANÓW
Damian Nogieć
0 FANÓW
Łukasz Pernal
0 FANÓW
Jakub Podgórski
0 FANÓW
Krzysztof Przebinda
0 FANÓW
Marek Przybycień
0 FANÓW
Marcin Rejzowicz
0 FANÓW
Paweł Sadko
0 FANÓW
Krzysztof Sadko
0 FANÓW
Łukasz Skóra
0 FANÓW
Piotr Stach
0 FANÓW
Mirosław Stach
0 FANÓW
Kacper Studnicki
0 FANÓW
Karol Szmukier
0 FANÓW
Krzysztof Tarnowski
0 FANÓW
Witold Tokarski
0 FANÓW
Mirosław Uszpelkat
0 FANÓW
Dariusz Wardęga
0 FANÓW
Sebastian Wąsowicz
0 FANÓW
Grzegorz Wieczorek
0 FANÓW
P
Ryszard Witanowski
0 FANÓW
Jakub Zosiuk
0 FANÓW
Grzegorz Zygmunt
0 FANÓW

Racibórz: Klasa C Grupa 2 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 LKS PSTRĄŻNA 11 30
2 LKS ADAMOWICE 11 30
3 LKS 1908 NĘDZA II 11 27
4 LKS OCICE RACIBÓRZ 10 22
5 LKS DZIMIERZ 11 19
6 LKS RUDA KOZIELSKA 11 19
7 LKS ZAMECZEK II CZERNICA 11 16
8 LKS SPARTA BABICE 11 13
9 LKS WICHER PŁONIA 11 13
10 LKS BUK II RUDY 11 9
11 KS STAL II KUŹNIA RACIBORSKA 11 6
12 LKS CZARNI II NOWA WIEŚ 11 6
13 LKS PŁOMIEŃ SIEDLISKA 11 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności