LKS Żarówka | Klasa B

LKS ŻARÓWKA

LKS Żarówka

Adam Bajor
data urodzenia: 06.10.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Bawoł
data urodzenia: 09.11.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Bednarz
data urodzenia: 22.10.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Bednarz
data urodzenia: 29.08.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Cichoń
data urodzenia: 02.04.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Cichoń
data urodzenia: 18.04.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Filip Cichoń
data urodzenia: 01.05.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tadeusz Cymbor
data urodzenia: 24.07.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Deć
data urodzenia: 22.08.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Giża
data urodzenia: 23.06.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Arkadiusz Giża
data urodzenia: 12.10.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Jaje
data urodzenia: 17.07.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krystian Jasina
data urodzenia: 25.12.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Janusz Kawa
data urodzenia: 29.12.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Kowal
data urodzenia: 25.12.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mariusz Kryczka
data urodzenia: 26.07.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Konrad Kużdżał
data urodzenia: 19.08.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jarosław Mol
data urodzenia: 12.07.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Nowak
data urodzenia: 20.09.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Ogorzelec
data urodzenia: 25.06.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Pęczek
data urodzenia: 13.05.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Siembab
data urodzenia: 18.08.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dariusz Śpiewak
data urodzenia: 23.12.1980
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Tomaszewski
data urodzenia: 06.04.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Wiatr
data urodzenia: 05.09.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Wiatr
data urodzenia: 08.06.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dominik Żytniak
data urodzenia: 14.05.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Żytniak
data urodzenia: 18.03.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Siedlce: Klasa B 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 JUTRZENKA CEGŁÓW 6 15
2 KSS PROMNIK GOŃCZYCE 6 15
3 GRODZISK KRZYMOSZE 6 12
4 NIWA TĘCZKI 6 11
5 ŚWIT BARCZĄCA 6 10
6 AMAZONKA WIŚNIEW 6 10
7 PŁOMIEŃ II DĘBE WIELKIE 5 9
8 NOJSZEWIANKA DOBRE 6 9
9 ULKS GOŁĄBEK 5 8
10 BŁĘKITNI STOCZEK 5 7
11 PODLASIE II SOKOŁÓW PODLASKI 6 6
12 BTS VERIFIS WYROZĘBY 6 3
13 KORONA OLSZYC 6 1
14 STRZELEC CHODÓW 5 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności