LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA | Druga liga kobiet

BŁOTNICA STRZELECKA

LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA

Karolina Bendel
data urodzenia: 27.01.2002
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Dominika Błażytko
data urodzenia: 24.10.1995
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Jenifer Brol
data urodzenia: 29.10.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Brygida Brysiak
data urodzenia: 25.07.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Izabela Frąckowiak
data urodzenia: 06.10.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Julia Gawlik
data urodzenia: 23.06.1999
waga/wzrost: bd/ bd
2 FANÓW
Sandra Jokiel
data urodzenia: 13.03.1996
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Alicja Juretko
data urodzenia: 12.12.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paulina Knoppik
data urodzenia: 09.09.2001
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Sara Korytkowska
data urodzenia: 07.05.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Ewelina Kurc
data urodzenia: 15.01.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Anna Michna
data urodzenia: 27.02.2001
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Kinga Michna
data urodzenia: 12.01.1998
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Katarzyna Mróz
data urodzenia: 26.01.2000
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Magdalena Nagoda
data urodzenia: 21.03.1997
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Paulina Nowak
data urodzenia: 01.03.1998
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Agata Nowińska
data urodzenia: 01.02.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Viktoria Piontek
data urodzenia: 21.10.2003
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Katarzyna Rudner
data urodzenia: 04.07.1983
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sonia Sołtysik
data urodzenia: 31.12.2002
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Daria Stanisławska
data urodzenia: 15.03.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maja Stronski
data urodzenia: 16.01.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Zuzanna Struczewska
data urodzenia: 23.10.1996
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Emilia Thiel
data urodzenia: 03.01.2003
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Patrycja Tomczyk
data urodzenia: 12.03.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Magdalena Truszczak
data urodzenia: 12.03.1997
waga/wzrost: bd/ bd
2 FANÓW

Druga liga kobiet "Kujawsko-Pomorska" 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 POGOŃ GOŚCINIEC NAD WISŁĄ TCZEW 3 9
2 GSS GRODZISK WLKP. 2 6
3 WAP WŁOCŁAWEK 3 6
4 GWIAZDA - DOMINIXUS TORUŃ 2 4
5 KOBIECY KP CHEŁMŻA 2 4
6 OSTROVIA 1909 OSTRÓW WLKP. 2 3
7 UKS GÓRNICZA KONIN 2 3
8 UKS VICTORIA SP 2 SIANÓW 3 3
9 KTS-K LUZINO 1 0
10 BŁĘKITNI STARGARD 3 0
11 SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 3 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności