LKS PIOTROWICE ŚWIDNICKIE | Klasa B

LKS PIOTROWICE ŚWIDNICKIE

LKS PIOTROWICE ŚWIDNICKIE

Piotr Adamczyk
data urodzenia: 01.11.1981
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Anioł
data urodzenia: 18.03.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mieczysław Barowicz
data urodzenia: 01.01.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Charytanowicz
data urodzenia: 18.09.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Chęciek
data urodzenia: 24.03.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jarosław Chromy
data urodzenia: 08.01.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Krzystek
data urodzenia: 06.12.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Łukomski
data urodzenia: 24.08.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Malina
data urodzenia: 19.08.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Matura
data urodzenia: 25.02.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Maziarz
data urodzenia: 30.07.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Mielniczek
data urodzenia: 20.04.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Mnich
data urodzenia: 12.11.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jan Możdżeń
data urodzenia: 19.08.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Mrozek
data urodzenia: 17.05.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Robert Pawłowski
data urodzenia: 26.11.1974
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mikołaj Pawłowski
data urodzenia: 16.12.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Przeździęk
data urodzenia: 02.12.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Przeździęk
data urodzenia: 21.02.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Sas
data urodzenia: 07.10.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Sas
data urodzenia: 12.06.1981
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Sas
data urodzenia: 25.01.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Sas
data urodzenia: 01.12.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mariusz Skowroński
data urodzenia: 03.11.1982
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Robert Tymcik
data urodzenia: 21.05.1965
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Węglarz
data urodzenia: 09.04.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Konrad Włosiński
data urodzenia: 10.01.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Wysota
data urodzenia: 09.02.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Siedlce: Klasa B 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 PODLASIE II SOKOŁÓW PODLASKI 0 0
2 ULKS GOŁĄBEK 0 0
3 ŚWIT BARCZĄCA 0 0
4 PŁOMIEŃ II DĘBE WIELKIE 0 0
5 NOJSZEWIANKA DOBRE 0 0
6 NIWA TĘCZKI 0 0
7 LIWIA ŁOCHÓW 0 0
8 LIDER WYROZĘBY 0 0
9 AMAZONKA WIŚNIEW 0 0
10 JUTRZENKA CEGŁÓW 0 0
11 GRODZISK KRZYMOSZE 0 0
12 BŁĘKITNI STOCZEK 0 0
13 KSS PROMNIK GOŃCZYCE 0 0
14 KORONA OLSZYC 0 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności