LKS Mazur II Karczew | Klasa okręgowa

Ostatni mecz

18 08/2019 14:00
LKS Mazur II Karczew - MKS Wicher Kobyłka Warszawa: Klasa okręgowa Grupa 1 im. Mariana Olszewskiego (Karczew, Ludwika i Jana Trzaskowskich 1) szczegóły
idę na mecz ›

Mazur Karczew

LKS Mazur II Karczew

Emil Anusiewicz
0 FANÓW
Bartłomiej Bakuła
0 FANÓW
Maciej Bakuła
0 FANÓW
Maksymilian Bąk
0 FANÓW
Filip Brojek
0 FANÓW
Piotr Celiński
0 FANÓW
Paweł Chodkiewicz
0 FANÓW
Kacper Choim
0 FANÓW
Damian Cybulko
0 FANÓW
Cezary Ćwiek
0 FANÓW
Szymon Dąbrowski
0 FANÓW
Maciej Dąbrowski
0 FANÓW
Maksymilian Dikof
0 FANÓW
Damian Falkowski
0 FANÓW
Radosław Filipczak
0 FANÓW
Aleksander Gajgier
0 FANÓW
Marcin Gędzielewski
0 FANÓW
Krzysztof Głasek
0 FANÓW
Tomasz Głogowski
0 FANÓW
Patryk Gregorczuk
0 FANÓW
Bartłomiej Jobda
0 FANÓW
Rafał Kamiński
0 FANÓW
Kacper Kobza
0 FANÓW
Damian Kocielnik
0 FANÓW
Jonasz Końca
0 FANÓW
Mykhailo Koriahznov
0 FANÓW
Bartosz Kozakiewicz
0 FANÓW
Kacper Kozikowski
0 FANÓW
Michał Krydowski
0 FANÓW
Joachim Majchrzak
0 FANÓW
Damian Majchrzyk
0 FANÓW
Dawid Michalik
0 FANÓW
Bartosz Niedziółka
0 FANÓW
Mateusz Niedziółka
0 FANÓW
Dominik Ostatek
0 FANÓW
Jakub Piekut
0 FANÓW
Mateusz Pielak
0 FANÓW
Szymon Piskorz
0 FANÓW
Marcin Raszka
1 FANÓW
Maciej Rudzki
0 FANÓW
Paweł Sadowski
0 FANÓW
Michał Skowroński
0 FANÓW
Szymon Sobczak
0 FANÓW
Dominik Staluszka
0 FANÓW
Mateusz Stanaszek
0 FANÓW
Adam Stankiewicz
0 FANÓW
Stanisław Staszczuk
0 FANÓW
Maciej Stelczyk
0 FANÓW
Sebastian Szczepaniak
0 FANÓW
Michał Trzaskowski
0 FANÓW
Jakub Trzaskowski
0 FANÓW
Szymon Walicki
0 FANÓW
Marcin Wojciechowski
1 FANÓW
Aleksander Wojdasiewicz
0 FANÓW
Jan Wojtasik
0 FANÓW
Dariusz Woźnicki
0 FANÓW
Artur Wójcik
0 FANÓW
Daniel Zembol
0 FANÓW
Daniel Żurawski
0 FANÓW

Siedlce: Klasa okręgowa 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 TYGRYS HUTA MIŃSKA 15 39
2 HUTNIK HUTA CZECHY 15 38
3 ORZEŁ UNIN 15 30
4 NAPRZÓD SKÓRZEC 15 30
5 MAZOVIA II MIŃSK MAZOWIECKI 15 29
6 PŁOMIEŃ DĘBE WIELKIE 15 29
7 ZRYW SOBOLEW 15 27
8 FENIX SIENNICA 15 21
9 WEKTRA ZBUCZYN 15 21
10 WILGA MIASTKÓW KOŚCIELNY 15 18
11 JASTRZĄB ŻELISZEW 15 15
12 JABŁONIANKA JABŁONNA LACKA 15 12
13 CZARNI WĘGRÓW 15 11
14 MKS MAŁKINIA 15 10
15 MIEDZANKA MIEDZNA 15 10
16 VICTORIA KAŁUSZYN 15 4

Terminarz

18 08/2019 14:00
LKS Mazur II Karczew 4:1 MKS Wicher Kobyłka Warszawa: Klasa okręgowa Grupa 1 im. Mariana Olszewskiego (Karczew, Ludwika i Jana Trzaskowskich 1) szczegóły
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności