LKS Masłowice | Klasa A

LKS Masłowice

LKS Masłowice

Arkadiusz Bąk
data urodzenia: 18.10.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Radosław Bielak
data urodzenia: 07.05.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Borkowski
data urodzenia: 21.11.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Borucki
data urodzenia: 11.05.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Błażej Gajęcki
data urodzenia: 19.03.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Gajęcki
data urodzenia: 19.03.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Gibek
data urodzenia: 16.02.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Jasiński
data urodzenia: 25.10.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kordian Jasiński
data urodzenia: 10.05.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Kucharczyk
data urodzenia: 07.08.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Kucharek
data urodzenia: 09.12.1973
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Arkadiusz Kukuła
data urodzenia: 15.09.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Misiek
data urodzenia: 01.08.1975
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Pabjaniak
data urodzenia: 04.05.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Pawlak
data urodzenia: 02.03.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krystian Pawłowski
data urodzenia: 22.10.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Błażej Pawłowski
data urodzenia: 02.12.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Błażej Półtorak
data urodzenia: 02.10.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Robert Preś
data urodzenia: 28.03.1983
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Rybak
data urodzenia: 18.03.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Sobczak
data urodzenia: 29.07.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Sobieraj
data urodzenia: 02.03.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Stępień
data urodzenia: 22.12.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Stępień
data urodzenia: 05.07.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Stępiński
data urodzenia: 27.11.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Ariel Torchała
data urodzenia: 03.05.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jarosław Torchała
data urodzenia: 14.03.1972
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Tyka
data urodzenia: 19.08.1981
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Płock: Klasa A 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 BZURA CHODAKÓW 4 10
2 BŁĘKITNI GĄBIN 4 10
3 WICHER CIESZEWO 4 9
4 ULKS CIÓŁKOWO 4 6
5 GKS GÓRA 4 6
6 SPÓJNIA MAŁA WIEŚ 4 6
7 MAZOWIA SŁUBICE 4 6
8 ZORZA SZCZAWIN K. 4 6
9 WISŁA GŁÓWINA SOBOWO 4 4
10 POLONIA RADZANOWO 4 3
11 SZOPEN SANNIKI 4 3
12 WISŁA NOWY DUNINÓW 4 1
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży