LKS Łyna Sępopol | Klasa okręgowa

LKS Łyna Sępopol

LKS Łyna Sępopol

Paweł Dobrzyński
data urodzenia: 20.06.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Dobrzyński
data urodzenia: 19.02.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Gigielewicz
data urodzenia: 01.08.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Kołowrocki
data urodzenia: 16.02.1983
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Krasowski
data urodzenia: 10.12.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dominik Kryłowicz
data urodzenia: 08.08.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Lemański
data urodzenia: 27.01.1999
waga/wzrost: 58/ 163
0 FANÓW
Andrzej Łojewski
data urodzenia: 24.02.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Naruszewicz
data urodzenia: 25.06.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Naruszewicz
data urodzenia: 27.01.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Oleszkiewicz
data urodzenia: 07.06.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Orłowski
data urodzenia: 10.04.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Palczewski
data urodzenia: 15.01.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Pawłowski
data urodzenia: 24.05.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Rentkowski
data urodzenia: 14.11.1983
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Rentkowski
data urodzenia: 02.08.1998
waga/wzrost: 62/ 175
0 FANÓW
Damian Skoczeń
data urodzenia: 11.08.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Skorupski
data urodzenia: 01.10.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Radosław Sosiński
data urodzenia: 23.05.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sławomir Stankiewicz
data urodzenia: 17.05.1975
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Zbigniew Śledziński
data urodzenia: 04.07.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Cezary Tucki
data urodzenia: 19.08.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marek Waga
data urodzenia: 13.10.1999
waga/wzrost: 58/ 163
0 FANÓW
Sebastian Warcholak
data urodzenia: 14.04.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Widnicki
data urodzenia: 11.01.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Zych
data urodzenia: 16.08.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Żebrowski
data urodzenia: 22.09.1975
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Płock: Klasa okręgowa 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 ŚWIT STAROŹREBY 13 27
2 ZRYW BIELSK 13 25
3 STOCZNIOWIEC PŁOCK 13 25
4 SKRA DROBIN 13 25
5 AMATOR MASZEWO 13 23
6 DELTA SŁUPNO 13 23
7 ORZEŁ GOLESZYN 13 20
8 UNIA CZERMNO 13 19
9 START PROBOSZCZEWICE 13 15
10 BŁYSKAWICA LUCIEŃ 13 12
11 POGOŃ SŁUPIA 13 12
12 SKRWA ŁUKOMIE 13 12
13 UNIA IŁÓW 13 11
14 STEGNY WYSZOGRÓD 13 9
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży