LKS Łyna Sępopol | Klasa okręgowa

LKS Łyna Sępopol

LKS Łyna Sępopol

Paweł Dobrzyński
data urodzenia: 20.06.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Dobrzyński
data urodzenia: 19.02.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Gigielewicz
data urodzenia: 01.08.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Kołowrocki
data urodzenia: 16.02.1983
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Krasowski
data urodzenia: 10.12.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dominik Kryłowicz
data urodzenia: 08.08.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Lemański
data urodzenia: 27.01.1999
waga/wzrost: 58/ 163
0 FANÓW
Andrzej Łojewski
data urodzenia: 24.02.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Naruszewicz
data urodzenia: 25.06.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Naruszewicz
data urodzenia: 27.01.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Oleszkiewicz
data urodzenia: 07.06.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Orłowski
data urodzenia: 10.04.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Palczewski
data urodzenia: 15.01.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Pawłowski
data urodzenia: 24.05.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Rentkowski
data urodzenia: 14.11.1983
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Rentkowski
data urodzenia: 02.08.1998
waga/wzrost: 62/ 175
0 FANÓW
Damian Skoczeń
data urodzenia: 11.08.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Skorupski
data urodzenia: 01.10.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Radosław Sosiński
data urodzenia: 23.05.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sławomir Stankiewicz
data urodzenia: 17.05.1975
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Zbigniew Śledziński
data urodzenia: 04.07.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Cezary Tucki
data urodzenia: 19.08.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marek Waga
data urodzenia: 13.10.1999
waga/wzrost: 58/ 163
0 FANÓW
Sebastian Warcholak
data urodzenia: 14.04.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Widnicki
data urodzenia: 11.01.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Zych
data urodzenia: 16.08.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Żebrowski
data urodzenia: 22.09.1975
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Płock: Klasa okręgowa 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 STOCZNIOWIEC PŁOCK 6 13
2 ŚWIT STAROŹREBY 5 11
3 ORZEŁ GOLESZYN 5 10
4 ZRYW BIELSK 5 10
5 AMATOR MASZEWO 6 10
6 SKRA DROBIN 5 9
7 UNIA IŁÓW 6 7
8 DELTA SŁUPNO 5 7
9 UNIA CZERMNO 5 6
10 SKRWA ŁUKOMIE 6 6
11 STEGNY WYSZOGRÓD 5 4
12 POGOŃ SŁUPIA 5 3
13 START PROBOSZCZEWICE 5 3
14 BŁYSKAWICA LUCIEŃ 5 2
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży