ŁKS Łódź | Pierwsza liga

ŁKS Łódź

ŁKS Łódź

Dawid Arndt
data urodzenia: 22.09.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Lukas Bielak
data urodzenia: 14.12.1986
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Artur Bogusz
data urodzenia: 18.04.1993
waga/wzrost: bd/ bd
2 FANÓW
Michał Brudnicki
data urodzenia: 03.02.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Bryła
data urodzenia: 04.03.1990
waga/wzrost: bd/ bd
2 FANÓW
Dominik Budzyński
data urodzenia: 02.06.1992
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
B
Mateusz Gamrot
data urodzenia: 22.06.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jan Grzesik
data urodzenia: 21.10.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Juraszek
data urodzenia: 26.03.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartłomiej Kalinkowski
data urodzenia: 11.07.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Klimczak
data urodzenia: 26.07.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Kołba
data urodzenia: 30.03.1992
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Oskar Koprowski
data urodzenia: 18.03.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Kostyrka
data urodzenia: 04.11.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Kujawa
data urodzenia: 11.07.1988
waga/wzrost: bd/ bd
2 FANÓW
Wojciech Łuczak
data urodzenia: 28.07.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mikołaj Maschera
data urodzenia: 08.09.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Piątek
data urodzenia: 21.09.1985
waga/wzrost: bd/ bd
2 FANÓW
Piotr Pyrdoł
data urodzenia: 27.04.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Ievgen Radionov
data urodzenia: 06.03.1990
waga/wzrost: bd/ bd
4 FANÓW
Daniel Ramirez fernandez
data urodzenia: 18.06.1992
waga/wzrost: bd/ bd
5 FANÓW
Adam Ratajczyk
data urodzenia: 12.06.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Romanowicz
data urodzenia: 03.10.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Rozmus
data urodzenia: 13.01.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maksymilian Rozwandowicz
data urodzenia: 18.06.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Sekulski
data urodzenia: 03.11.1990
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Jan Sobociński
data urodzenia: 20.03.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Wolski
data urodzenia: 29.03.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Pierwsza liga "Fortuna 1. Liga" 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 WARTA POZNAŃ SA 9 17
2 TS PODBESKIDZIE S.A. 9 17
3 RADOMIAK SP. Z O.O. 9 17
4 KP GKS TYCHY S.A. 9 16
5 STOMIL OLSZTYN SA 9 16
6 STAL MIELEC 9 16
7 MIEDŹ LEGNICA 9 14
8 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 9 14
9 OLIMPIA GRUDZIĄDZ 9 13
10 PUSZCZA NIEPOŁOMICE 9 13
11 CHOJNICZANKA 1930 CHOJNICE 9 11
12 BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA 9 11
13 WIGRY SUWAŁKI S.A. 9 11
14 SANDECJA NOWY SĄCZ 9 11
15 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 9 11
16 GKS BEŁCHATÓW SA 9 11
17 CHROBRY GŁOGÓW S.A. 9 4
18 OKS ODRA OPOLE 9 3
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności