LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA | D1 Młodzik

JEDNOŚĆ ROZMIERKA

LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA

Łukasz Badura
data urodzenia: 07.02.2006
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Blaut
data urodzenia: 06.07.2005
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Denis Cioch
data urodzenia: 21.04.2005
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Dombrowski
data urodzenia: 11.03.2006
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Giec
data urodzenia: 07.09.2005
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Glinka
data urodzenia: 17.07.2005
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Goli
data urodzenia: 12.05.2005
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartłomiej Grzysek
data urodzenia: 16.12.2005
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dastin Jagusz
data urodzenia: 04.07.2006
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartłomiej Jendryka
data urodzenia: 06.04.2005
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Jontza
data urodzenia: 01.01.2006
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Kapica
data urodzenia: 21.09.2006
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Kiełbasa
data urodzenia: 01.01.2008
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Oliwer Lipok
data urodzenia: 15.06.2006
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Mnich
data urodzenia: 27.09.2005
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Morawiak
data urodzenia: 25.07.2008
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Mróz
data urodzenia: 20.11.2006
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Niepala
data urodzenia: 01.09.2005
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Nocoń
data urodzenia: 20.01.2005
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcel Pierończyk
data urodzenia: 26.07.2006
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Piontek
data urodzenia: 07.01.2005
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Pollok
data urodzenia: 25.02.2005
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Puzik
data urodzenia: 30.04.2006
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tobiasz Puzik
data urodzenia: 07.10.2006
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Artur Raitor
data urodzenia: 22.10.2005
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Stolc
data urodzenia: 01.08.2005
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Tiszbierek
data urodzenia: 26.11.2005
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Matylda Urbańczyk
data urodzenia: 10.08.2006
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

I liga wojewódzka D1 Młodzik 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 14 33
2 KS ROZWÓJ KATOWICE 14 32
3 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 14 27
4 BBTS PODBESKIDZIE 14 24
5 KS JSS - SILESIA SP. Z O.O. 14 16
6 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 14 15
7 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 14 12
8 TS UNITED ŻYWIEC 14 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności