LKS BYSTRZYCA GÓRNA II | Klasa B

LKS BYSTRZYCA GÓRNA

LKS BYSTRZYCA GÓRNA II

Kamil Bezegłów
data urodzenia: 11.09.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Bielak
data urodzenia: 31.01.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Bizoń
data urodzenia: 07.07.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Bochnia
data urodzenia: 18.02.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Alisson Da siva torete
data urodzenia: 03.08.1996
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Mateusz Dubojski
data urodzenia: 14.10.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Duda
data urodzenia: 31.10.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Roman Fiałkowski
data urodzenia: 22.01.1974
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Martin Firczyk
data urodzenia: 22.12.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Arkadiusz Głowacki
data urodzenia: 06.09.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Grandys
data urodzenia: 25.07.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Januszkiewicz
data urodzenia: 19.01.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Kancerz
data urodzenia: 07.08.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Klag
data urodzenia: 26.04.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Arkadiusz Klemiński
data urodzenia: 18.11.1971
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Kłos
data urodzenia: 14.12.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Knapik
data urodzenia: 11.02.1977
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Knapik
data urodzenia: 18.01.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Kobiela
data urodzenia: 18.06.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Andrzej Konefał
data urodzenia: 02.06.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Kończak
data urodzenia: 31.07.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Kotowicz
data urodzenia: 20.04.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Krężel
data urodzenia: 09.08.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Kuźma
data urodzenia: 19.07.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Radosław Leśniak
data urodzenia: 03.04.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Łysoń
data urodzenia: 26.06.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Mazanka
data urodzenia: 23.03.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Karol Michalski
data urodzenia: 03.11.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maksymilian Niedziałkowski
data urodzenia: 14.03.1976
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartłomiej Niedziałkowski
data urodzenia: 10.02.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Aleksander Olejko
data urodzenia: 06.06.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jan Ożóg
data urodzenia: 01.07.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Pacuła
data urodzenia: 20.10.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Pindel
data urodzenia: 30.06.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Prorok
data urodzenia: 06.05.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Leonardo Rodrigues da silva
data urodzenia: 27.12.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Ryś
data urodzenia: 23.06.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Somala
data urodzenia: 11.09.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marek Somala
data urodzenia: 09.07.1965
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Somala
data urodzenia: 15.07.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Artur Somala
data urodzenia: 02.07.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Somala
data urodzenia: 02.06.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Anastazy Szewczyk
data urodzenia: 13.01.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Szewczyk
data urodzenia: 04.05.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Szewczyk
data urodzenia: 17.06.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wiesław Szyszka
data urodzenia: 17.08.1968
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Zenon Szyszka
data urodzenia: 05.03.1966
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Szyszka
data urodzenia: 14.02.1980
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Szyszka
data urodzenia: 10.09.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Waligóra
data urodzenia: 05.02.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Konrad Winiarski
data urodzenia: 25.01.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bogumił Zięba
data urodzenia: 13.01.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Żurek
data urodzenia: 08.10.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Żygadło
data urodzenia: 03.09.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Żygadło
data urodzenia: 31.03.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Siedlce: Klasa B 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 JUTRZENKA CEGŁÓW 5 12
2 GRODZISK KRZYMOSZE 5 12
3 KSS PROMNIK GOŃCZYCE 5 12
4 AMAZONKA WIŚNIEW 5 10
5 ŚWIT BARCZĄCA 4 9
6 PŁOMIEŃ II DĘBE WIELKIE 5 9
7 NIWA TĘCZKI 5 8
8 ULKS GOŁĄBEK 4 7
9 BŁĘKITNI STOCZEK 5 7
10 PODLASIE II SOKOŁÓW PODLASKI 5 6
11 NOJSZEWIANKA DOBRE 5 6
12 KORONA OLSZYC 5 1
13 BTS VERIFIS WYROZĘBY 5 0
14 STRZELEC CHODÓW 5 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności