ŁKS 1926 Łomża | Trzecia liga

ŁKS 1926 Łomża

ŁKS 1926 Łomża

Hubert Cendrowski
data urodzenia: 20.04.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Karol Choiński
data urodzenia: 05.08.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Igor Cychol
data urodzenia: 26.12.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Drozdowski
data urodzenia: 07.03.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Gałązka
data urodzenia: 08.07.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Grabowski
data urodzenia: 25.03.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Kacprzyk
data urodzenia: 01.05.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Konrad Kamienowski
data urodzenia: 24.05.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Kaput
data urodzenia: 18.02.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Kaseja
data urodzenia: 12.09.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Lemański
data urodzenia: 07.03.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Lipiec
data urodzenia: 23.12.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Listowski
data urodzenia: 05.04.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Maćkowski
data urodzenia: 18.12.1995
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Reinaldo Melao do nascimento
data urodzenia: 07.09.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Mocarski
data urodzenia: 24.02.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Eryk Rakowski
data urodzenia: 19.02.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Ramotowski
data urodzenia: 09.03.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Albert Rydzewski
data urodzenia: 12.05.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Świderski
data urodzenia: 05.12.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Tarnowski
data urodzenia: 28.11.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Wasiulewski
data urodzenia: 21.11.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Zalewski
data urodzenia: 01.06.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Złotogórski
data urodzenia: 04.03.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Trzecia liga "Grupa II" 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 KKS LECH II POZNAŃ 17 39
2 MIESZKO GNIEZNO 17 39
3 KKS WŁÓKNIARZ 1925 KALISZ 17 38
4 RADUNIA STĘŻYCA 17 36
5 SOKÓŁ KLECZEW 17 32
6 KP STAROGARD GDAŃSKI 17 31
7 BAŁTYK GDYNIA 17 29
8 KOTWICA KOŁOBRZEG 17 29
9 POLONIA ŚRODA WLKP. 17 25
10 ŚWIT SZCZECIN 17 24
11 GÓRNIK KONIN 17 23
12 GWARDIA KOSZALIN 17 18
13 POGOŃ II SZCZECIN 17 16
14 BAŁTYK KOSZALIN 17 15
15 JAROTA JAROCIN 17 13
16 CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ 17 10
17 WIERZYCA DECKA PELPLIN 17 8
18 WDA ŚWIECIE 17 8
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności