ŁKS 1926 Łomża | Trzecia liga

ŁKS 1926 Łomża

ŁKS 1926 Łomża

Hubert Cendrowski
data urodzenia: 20.04.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Karol Choiński
data urodzenia: 05.08.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Igor Cychol
data urodzenia: 26.12.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Drozdowski
data urodzenia: 07.03.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Gałązka
data urodzenia: 08.07.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Grabowski
data urodzenia: 25.03.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Kacprzyk
data urodzenia: 01.05.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Konrad Kamienowski
data urodzenia: 24.05.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Kaput
data urodzenia: 18.02.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Kaseja
data urodzenia: 12.09.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Lemański
data urodzenia: 07.03.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Lipiec
data urodzenia: 23.12.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Listowski
data urodzenia: 05.04.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Maćkowski
data urodzenia: 18.12.1995
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Reinaldo Melao do nascimento
data urodzenia: 07.09.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Mocarski
data urodzenia: 24.02.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Eryk Rakowski
data urodzenia: 19.02.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Ramotowski
data urodzenia: 09.03.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Albert Rydzewski
data urodzenia: 12.05.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Świderski
data urodzenia: 05.12.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Tarnowski
data urodzenia: 28.11.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Wasiulewski
data urodzenia: 21.11.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Zalewski
data urodzenia: 01.06.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Złotogórski
data urodzenia: 04.03.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Trzecia liga "Grupa II" 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 KKS LECH II POZNAŃ 28 64
2 KKS WŁÓKNIARZ 1925 KALISZ 29 62
3 RADUNIA STĘŻYCA 29 61
4 KOTWICA KOŁOBRZEG 29 58
5 MIESZKO GNIEZNO 29 55
6 POLONIA ŚRODA WLKP. 29 51
7 SOKÓŁ KLECZEW 29 49
8 BAŁTYK GDYNIA 29 48
9 ŚWIT SZCZECIN 29 47
10 KP STAROGARD GDAŃSKI 29 44
11 GÓRNIK KONIN 29 37
12 BAŁTYK KOSZALIN 29 33
13 POGOŃ II SZCZECIN 29 32
14 JAROTA JAROCIN 29 31
15 GWARDIA KOSZALIN 29 24
16 CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ 29 21
17 WIERZYCA DECKA PELPLIN 28 14
18 WDA ŚWIECIE 29 8
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności