LIPNO Stęszew | Klasa okręgowa

LIPNO Stęszew

LIPNO Stęszew

Mateusz Bławat
data urodzenia: 11.12.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Alan Czekała
data urodzenia: 02.03.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Dutkiewicz
data urodzenia: 15.01.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Goliński
data urodzenia: 17.03.1981
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Jaskulski
data urodzenia: 31.01.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Jędroszyk
data urodzenia: 14.10.1976
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartłomiej Jóźwiak
data urodzenia: 13.08.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Jóźwiak
data urodzenia: 03.05.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Klój
data urodzenia: 03.07.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dominik Kostrom
data urodzenia: 23.08.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Kośmider
data urodzenia: 05.08.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Norbert Kozłowski
data urodzenia: 01.09.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Karol Krzyżański
data urodzenia: 02.08.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Kujawa
data urodzenia: 25.11.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Łuczak
data urodzenia: 26.10.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Marciniak
data urodzenia: 21.05.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Morszner
data urodzenia: 19.12.1973
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jan Murkowski
data urodzenia: 17.11.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Odoliński
data urodzenia: 19.02.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Eryk Przybyła
data urodzenia: 08.05.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Przybyła
data urodzenia: 29.03.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Scherfchen
data urodzenia: 24.02.1979
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Sobolewski
data urodzenia: 16.02.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Trenda
data urodzenia: 08.11.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Wojnowski
data urodzenia: 14.04.1999
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Damian Wojtkowiak
data urodzenia: 01.06.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Wojtkowiak
data urodzenia: 01.07.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Woźniak
data urodzenia: 03.08.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Siedlce: Klasa okręgowa 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 HUTNIK HUTA CZECHY 2 6
2 TYGRYS HUTA MIŃSKA 2 6
3 FENIX SIENNICA 2 6
4 ZRYW SOBOLEW 2 6
5 ORZEŁ UNIN 2 6
6 CZARNI WĘGRÓW 2 3
7 NAPRZÓD SKÓRZEC 2 3
8 MKS MAŁKINIA 2 3
9 JASTRZĄB ŻELISZEW 1 1
10 MIEDZANKA MIEDZNA 2 1
11 PŁOMIEŃ DĘBE WIELKIE 2 1
12 WILGA MIASTKÓW KOŚCIELNY 2 1
13 JABŁONIANKA JABŁONNA LACKA 1 0
14 MAZOVIA II MIŃSK MAZOWIECKI 2 0
15 VICTORIA KAŁUSZYN 2 0
16 WEKTRA ZBUCZYN 2 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności