Lechia Tomaszów | Trzecia liga

Ostatni mecz

11 08/2018 17:00
RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE - Lechia Tomaszów Trzecia liga "Grupa I" Wysokie Mazowieckie, 1 Maja 14 szczegóły
idę na mecz ›

Lechia Tomaszów

Najbliższy mecz

Lechia Tomaszów

Mateusz Awdziewicz
data urodzenia: 02.01.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Bocian
data urodzenia: 29.05.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Buczkowski
data urodzenia: 03.07.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Bukowski
data urodzenia: 24.07.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartłomiej Cieślik
data urodzenia: 20.05.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Cyran
data urodzenia: 21.09.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Efir
data urodzenia: 14.04.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Artur Golański
data urodzenia: 25.04.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Jakubczyk
data urodzenia: 17.06.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Eryk Kaproń
data urodzenia: 11.04.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Kawecki
data urodzenia: 26.03.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krystian Kolasa
data urodzenia: 26.12.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartłomiej Maćczak
data urodzenia: 20.06.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Magdoń
data urodzenia: 13.11.1979
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Matysiak
data urodzenia: 20.06.2000
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Marcin Mirecki
data urodzenia: 12.05.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Przedbora
data urodzenia: 09.09.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Rozwandowicz
data urodzenia: 24.01.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Szymczak
data urodzenia: 12.04.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Tlaga
data urodzenia: 27.02.1987
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Patryk Walasek
data urodzenia: 30.05.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Żmuda
data urodzenia: 22.01.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Trzecia liga "Grupa II" 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 KKS LECH II POZNAŃ 17 39
2 MIESZKO GNIEZNO 17 39
3 KKS WŁÓKNIARZ 1925 KALISZ 17 38
4 RADUNIA STĘŻYCA 17 36
5 SOKÓŁ KLECZEW 17 32
6 KP STAROGARD GDAŃSKI 17 31
7 BAŁTYK GDYNIA 17 29
8 KOTWICA KOŁOBRZEG 17 29
9 POLONIA ŚRODA WLKP. 17 25
10 ŚWIT SZCZECIN 17 24
11 GÓRNIK KONIN 17 23
12 GWARDIA KOSZALIN 17 18
13 POGOŃ II SZCZECIN 17 16
14 BAŁTYK KOSZALIN 17 15
15 JAROTA JAROCIN 17 13
16 CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ 17 10
17 WIERZYCA DECKA PELPLIN 17 8
18 WDA ŚWIECIE 17 8
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności