KS Ursus W-wa | Trzecia liga

Ursus W-wa

KS Ursus W-wa

Mateusz Baranowski
data urodzenia: 31.07.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Bulik
data urodzenia: 24.10.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Arkadiusz Ciach
data urodzenia: 05.05.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Ćwik
data urodzenia: 04.11.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maksymilian Dikof
data urodzenia: 02.07.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Filip Dziełak
data urodzenia: 05.12.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Goździkowski
data urodzenia: 20.08.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Antoni Górecki
data urodzenia: 25.04.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Kabala
data urodzenia: 28.03.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Kamiński
data urodzenia: 15.03.1991
waga/wzrost: bd/ bd
2 FANÓW
Szymon Kołosowski
data urodzenia: 25.10.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Koncki
data urodzenia: 01.09.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Arkadiusz Król
data urodzenia: 14.04.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Robert Łuszczyński
data urodzenia: 01.01.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Mąka
data urodzenia: 19.08.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Muszyński
data urodzenia: 31.03.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Olczak
data urodzenia: 12.02.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dominik Plichta
data urodzenia: 18.02.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Prusinowski
data urodzenia: 15.02.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Skowroński
data urodzenia: 08.04.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Robert Słomka
data urodzenia: 09.07.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Stanisławski
data urodzenia: 22.07.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Konrad Szkopiński
data urodzenia: 23.12.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Sztybrych
data urodzenia: 25.09.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Świeciński
data urodzenia: 12.09.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Trojanowski
data urodzenia: 15.07.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Wolski
data urodzenia: 09.11.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Zawadka
data urodzenia: 05.02.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Trzecia liga "Grupa II" 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 RADUNIA STĘŻYCA 2 6
2 POLONIA ŚRODA WLKP. 2 4
3 KP STAROGARD GDAŃSKI 2 4
4 KKS LECH II POZNAŃ 2 4
5 WDA ŚWIECIE 2 4
6 JAROTA JAROCIN 2 4
7 ŚWIT SZCZECIN 2 4
8 CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ 2 3
9 GWARDIA KOSZALIN 2 3
10 KOTWICA KOŁOBRZEG 2 3
11 MIESZKO GNIEZNO 2 2
12 KKS WŁÓKNIARZ 1925 KALISZ 2 2
13 GÓRNIK KONIN 2 1
14 BAŁTYK GDYNIA 2 1
15 WIERZYCA DECKA PELPLIN 2 1
16 SOKÓŁ KLECZEW 2 1
17 POGOŃ II SZCZECIN 2 0
18 BAŁTYK KOSZALIN 2 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży