KS Sokoły | Klasa okręgowa

Ostatni mecz

14 08/2016 14:00
KS Sokoły - LZS Narewka Klasa okręgowa Grupa 1 KS Sokoły (Sokoły, Nowy Świat 33) szczegóły
idę na mecz ›

KS Sokoły

Najbliższy mecz

26 03/2017 14:00
LZS Narewka - KS Sokoły Klasa okręgowa Grupa 1 Boisko Sportowe w Narewce (Narewka, Białowieska 1) szczegóły
idę na mecz ›

KS Sokoły

Grzegorz Chim
data urodzenia: 10.03.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Chojnowski
data urodzenia: 08.10.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Dąbrowski
data urodzenia: 12.04.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Roman Faszczewski
data urodzenia: 27.04.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Fiedorczuk
data urodzenia: 06.12.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Idźkowski
data urodzenia: 16.11.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Karol Jabłoński
data urodzenia: 26.03.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Kobosko
data urodzenia: 03.03.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Konopka
data urodzenia: 13.01.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Konopka
data urodzenia: 29.07.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Kotowski
data urodzenia: 04.04.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Robert Krasowski
data urodzenia: 21.08.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Krassowski
data urodzenia: 02.11.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Kulesza
data urodzenia: 20.08.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Kulesza
data urodzenia: 28.02.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Lisowski
data urodzenia: 15.01.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marek Lupa
data urodzenia: 06.02.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Perkowski
data urodzenia: 27.07.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Polowczyk
data urodzenia: 14.12.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Sawko
data urodzenia: 03.02.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Arkadiusz Szymborski
data urodzenia: 09.11.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Wądołowski
data urodzenia: 29.12.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Zieliński
data urodzenia: 06.01.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Bielsko-Biała: Klasa okręgowa "PROFI CREDIT" 2016/2017

poz. drużyna mecze pkt
1 KS KUŹNIA USTROŃ 16 43
2 WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE 15 40
3 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 16 32
4 LKS PASJONAT DANKOWICE 16 29
5 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE 15 29
6 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 15 27
7 LKS BESTWINA 16 26
8 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 16 21
9 RKS CUKROWNIK CHYBIE 16 21
10 TS KOSZARAWA ŻYWIEC 16 18
11 GLKS WILKOWICE 15 16
12 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 16 12
13 LKS 99 PRUCHNA 16 12
14 LKS BORY PIETRZYKOWICE 16 10
15 LKS LEŚNA 15 9
16 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 15 6

Karta kibica

  • Najlepsze miejsca na stadionie
  • Bilety w specjalnej cenie na wybrane mecze
zamów kartę kibica

Terminarz

02 04/2017 13:00
26 03/2017 14:00
LZS Narewka - KS Sokoły Klasa okręgowa Grupa 1 Boisko Sportowe w Narewce (Narewka, Białowieska 1) szczegóły
idę na mecz ›
14 08/2016 14:00
KS Sokoły 3:4 LZS Narewka Klasa okręgowa Grupa 1 KS Sokoły (Sokoły, Nowy Świat 33) szczegóły

Promocje

Szalik Polska "Łączy nas piłka"

29,99 zł
KUP TERAZ
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży